Senvagėje nušvito iniciatyva „Į(si)žiebk“ (nuotraukos, video)

Saulėtą, birželio 26-osios vakarą, iš karto po jau tradicija tapusio renginio „Susitikime penktadienį“ koncerto, Panevėžio miesto gyventojai bei svečiai rinkosi miesto Senvagėje į pirmą kartą miesto jaunimo organizacijų rengiamą iniciatyvą „Į(si)žiebk“. Projekto „Pasitikėk savimi“ dalyvių bei koordinatorių idėją įgyvendinti padėjo aktyviausios miesto jaunimo organizacijos – Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio skyrius, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, Panevėžio Jaunimo darbo centras, A.Lipniūno kultūros centras, Panevėžio Rotaract klubas. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – Panevėžio jaunimą kviesti pasirinkti tinkamą kelią. „Tik nuo mūsų (ne)teisingų pasirinkimų priklauso kokiu keliu gyvenime žengsime ir ką pasieksime – rinkimės teisingą kelią kartu!“ – visus miestiečius kvietė organizatoriai.

Dar prieš 21 valandą, miesto Senvagėje, prie salos, būriavosi susidomėję miestiečiai – tuo metu organizatoriai dėliojo paskutiniuosius taškus ant „i“. Tik prasidėjus renginiui jaunimo organizacijų atstovai pradėjo dalyti renginio rėmėjų „Caparol“ dovanotus dažus ir kvietė visus susirinkusius žmones nudažyti bent vieną pasirinkimo žibintą, o jį nudažius nunešti į Senvagės salą ir padėti prie vienos iš pasirinkimo rodyklių – džiugu, kad visi pasirinkimo žibintai rikiavosi tik prie teigiamų pasirinkimų.

Prabėgus daugiau nei valandai, Senvagės saloje, prie pasirinkimo rodyklių išrikiuotuose žibintuose pradėjo žiebtis liepsnelės – visi renginio dalyviai turėjo galimybę įžiebti savo pasirinkimo žibintą ir jį pastatyti – taip buvo formuojamas ir nušviečiamas teisingų pasirinkimų kelias.

Na, o laikrodžiams mušant jau beveik 23 valandą, įžiebus visus pasirinkimo žibintus, iš salos persikelti į dažymo vietą buvo paprašyti visi renginio svečiai – saloje įsiviešpatavo Tomas Gauša, kuris visus susirinkusius pradžiugino savo dovanotu ugnies šou. Prie ugnies šou prisidėjo ir renginio rėmėjai UAB „Milesija“.

Pasibaigus ugnies šou, žmonės dar neskubėjo skirstytis – pradėjus temti, akcijoje sukurti žibintai, pasirodė visu gražumu – įspūdingai nušvietė teisingų pasirinkimų kelią. Susirinkusieji nepraleido šios neeilinės galimybės pasigrožėti reginiu.

Renginio organizatoriai renginį vertina labai teigiamai: „Nesitikėjome didelio renginio, su tūkstantinėmis žiūrovų miniomis – mes norėjome susikurti bendruomenišką ir šiltą pasibūvimą – mūsų manymu, tai puikiai pavyko. Visų veiduose pastebėjome šypseną bedažant žibintus ir bendraujant su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Mūsų nuomone, miesto bendruomenei reikia daugiau tokių renginių kuriuose netik nagrinėtume socialines problemas, bet suteiktume puikias galimybes susipažinti, bendrauti – kurti tokią bendruomenę, kurioje būtų malonu gyventi“ – pasakojo organizatoriai.

Ši, jungtinė miesto jaunimo organizacijų iniciatyva, organizuojama pirmą kartą, bet atsižvelgiant į renginio rodiklius – tikrai nepaskutinį. Renginio informaciniai rėmėjai: „Jūsų Panevėžys“ (jp.lt), „PanevėžysGo“ (panevezysgo.lt), PMSIC.LT naujienų tarnyba (pmsic.lt).


Tomas Bilevičius
Lietuvos moksleivių sąjungos
Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro
Pirmininkas

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: