Senvagėje vyko sveikatingumo akcija

Panevėžyje kovo 4 d. organizuota prevencinė akcija „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“, kurios metu gyventojai dalyvavo bėgime-ėjime.

Šią akciją miestelėnams ir jų svečiams organizavo Visuomenės sveikatos biuras. Numatytas renginio vizijas įgyvendinti padėjo akcijos partneriai: asociacija „Visada su sportu“, Sporto ir pilateso klubas, Žaliųjų partijos Panevėžio skyrius ir Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Renginyje dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir apylinkės inspektoriai, jaunieji policijos rėmėjai ir policijos rėmėjai, Šaulių sąjungos nariai ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Dalyviams, prasidėjus renginiui, neteko tinginiauti. Jie prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro paminklo atliko sveikatingumo mankštą, paskui bėgo 3 km aplink Senvagę.

Akcijos „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“ organizatoriai siekia paskatinti gyventojų fizinį aktyvumą, įtraukti kuo daugiau žmonių į sveiką gyvenseną, vykdo alkoholio priklausomybės prevenciją, kuria tvirtesnį bendruomenės jausmą.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *