Senvagės fontanas džiugins ir šeštadieniais (video)

Sulaukus didelio miesto gyventojų ir svečių susidomėjimo Senvagės fontano muzikinio šviesų ir projekcijų pasirodymu, jį bus galima stebėti ir šeštadieniais nuo 21 iki 21.30 val.

Atėjusius pasigrožėti plaukiojantis fontanas stebins 30 min. spektakliu, kuriame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai, dinamiškai veiks fontano srovės, gros muzika, keisis povandeninis srovių apšvietimas ir ant vėduoklės formos vandens ekrano bus projektuojamas įspūdingas vaizdas. Sukurtos net dvi spektaklio versijos – šviesiam ir tamsiam paros metui.

Atkreipiame dėmesį, kad vyksta Senvagės rekonstrukcijos darbai, todėl gyventojų prašome būti atidžiais ir pasirinkti saugią stebėjimo vietą. Laiptai į Senvagę bus užtverti, o fontano pasirodymą patogiai galite stebėti nuo pėsčiųjų tako Senvagėje, Nevėžio upės pusėje.

Senvagėje fontanas veiks kiekvieną dieną nuo 7.30 iki 21 val., muzikinis šviesų ir projekcijų fontano pasirodymas vyks kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 21 iki 21.30 val. Fontanas veiks tol, kol bus tinkamos oro sąlygos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: