Septyni chorai – šimtas tūkstančių balsų?

Septintą praėjusios savaitės dieną, įpusėjus septintai valandai vakaro, septyni nauji chorai įspūdingai užbūrė Lietuvą savo dainomis. Tai – galingo didžiojo sekmadienio projekto „Chorų karai“ premjera! Preliminariais TNS LT duomenimis, jau šeštąjį sezoną pradėjęs projektas sekmadienio vakarą buvo pati žiūrimiausia visų šalies televizijų laida!

Gražiausias chorų dainas sekmadienio vakare į savo namus įsileido net 20,7 proc. visų žiūrovų, o tų, kurių amžius 15–49 m., dar daugiau – 26,2 proc. Projekte už savo mėgstamiausius chorus žiūrovai galėjo balsuoti ne tik telefonu, bet ir palaikyti balsuodami TV3 puslapyje internete www.tv3.lt, prisijungę per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“.

Projekte debiutavę chorai internete sulaukė įspūdingo palaikymo – daugiau nei 14 tūkst. balsų. Telefonu balsuota dar aktyviau – sulaukta beveik 100 tūkst. skambučių! T.y. beveik tiek, kiek yra gyventojų Panevėžio mieste.

Televizijoje internete TV3 Play žiūrovų būrys taip pat ne ką mažesnis – čia premjerinė „Chorų karų“ laida žiūrėta dar daugiau nei 3000 kartų.

Ne mažiau įspūdingais rezultatais gali pasigirti ir TV3 televizijos savaitgalio filmai. Penktadienio vakarą daugiausia žiūrovų pasirinko mielą nostalgišką, originalią animacinę istoriją „Bembis“ – 20,7 proc. bendros auditorijos, o tų, kuriems 15–49 m., būrys dar gausesnis – 31,1 proc.

Šeštadienio vakarą žiūrovai taip pat mėgavosi TV3 filmais – komedija „Dantukų fėja“ ir veiksmo nestokojančiu trileriu su Denzeliu Washingtonu „Nevaldoma grėsmė“.

Na, o kad TV3 filmai žiūrovų namuose karaliauja ir sekmadienio vakarais, jau ne naujiena. Šį kartą prie ekranų daugiausia žiūrovų prikaustė trileris su visu veiksmo filmų žvaigždynu „Profesionalai“, keliantis daug aštrių emocijų.
TV3 televizija – jau 11 metų žiūrimiausia Lietuvoje!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: