Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-04-17

Septynmetė oro akrobatė išmušė iš vėžių „Lietuvos talentai. Supervaikai“ vedėjus – jie pasirodymą stebėjo baimės pilnomis akimis

Sekmadienio vakarus TV3 televizijos žiūrovai leidžia žiūrėdami projektą „Lietuvos talentai. Supervaikai“. Jau pirmosios laidos metu paaiškėjo, kad mūsų šalyje yra labai daug talentingų vaikų. Jiems taip pat yra dėl ko stengtis ir pasirodyti kaip įmanoma geriau, nes šou prizas – 10 tūkst. eurų.

Sandra Jadeškaitė – viena iš tokių, kurias stebint imi galvoti, kad mūsų šalyje gyvena išties talentingi vaikai. Septynerių metų mergaitė oro akrobatė ir jai ši veikla sekasi puikiai. Vilnietė su virvių pagalba sugeba ore atlikti tokius triukus, kad daugelis praranda žadą. Sandra neslepia – ji iš prigimties yra labai stipri, nebijo aukščio, be to, daug treniruojasi.

Įdomu tai, kad išbandyti savo jėgas oro akrobatikoje Sandra panoro išvydusi savo būsimos trenerės pasirodymą. Mergaitę sužavėjo „Lietuvos talentuose“ auksinį mygtuką išgirdusios Izabelės Kuzelytės šou. Ne paslaptis, kad norint pasirodyti taip, kaip pavyksta Izabelei, reikia treniruotis ne vienerius metus. Tam reikia ilgų metų ir nuoseklaus darbo treniruočių metu.

Sandra salėje dar naujokė ir jokio pasirodymo už treniruočių salės ribų nėra turėjusi. Bet mergaitės noras – begalinis, o baimės, atrodytų, visai nėra. Svarbu, kad ją kuo mažiau kalbintų ir kad tik nereikėtų žiūrėti į teisėjus ir žiūrovus. „Aš kai pasižiūriu, man šiek tiek nedrąsoka“, – neslepia nekalbi mergaitė, oro akrobatų būrelį lankanti dvejus metus.

Tiek teisėjai, tiek laidos vedėjai Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis stebėjo Sandros pasirodymą baimės pilnomis akimis ir neslėpdami emocijų. Tai, ką scenoje daro septynmetė, neabejotinai palieka įspūdį.

„Esu sužavėtas tavo sugebėjimu laipioti. Atrodo, kad tau nekainuoja jokių pastangų. Ten, viršuje, jei būčiau visai sąžiningas, įvyko kai kurie nuotykiai, kurie neturėjo įvykti. Jei būtu konkursas, kur tave vertintume šalia 100 tokių pačių, gal būčiau griežtesnis. Kadangi esi viena iš nedaugelio, manau, kad tai įspūdinga“, – kalbėjo teisėjas Marijus Mikutavičius.

„Žiūriu į tave viršuje ir aš bijau… Man atrodo, kad nukrisi. Oro akrobatika ir yra apie tai – visi žiūrovai bijo, o tu labai ramiai rodai jiems tai, ką moki daryti“, – sakė Justinas Jankevičius.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ – sekmadienį 19.30 val. per TV3


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: