Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-23

Seriale „Vilties spindulys“ – skaudūs likimai: ar tragediją išgyvenusi šeima ras kelią į vieni kitų širdis?

Paskutiniam pavasario mėnesiui artėjant prie pabaigos, TV3 pristato dar vieną įvairiausių išgyvenimų kupiną istoriją serialų gerbėjams. Kiekviena šeima turi savo kelią, vis dėlto ne visiems tenka praeiti pro tikrą pragarą, kad tunelio gale imtų matytis šviesa. Turkų serialas „Vilties spindulys“ atskleidžia skaudžią, be jokio gailesčio išskirtos šeimos istoriją.

Mintys apie šeimynišką idilę jiems liko tolima svajone – likimas jiems buvo numatęs kiek kitokį scenarijų.

Ipek ir Omaras buvo laimingai vedę ir jau planavo gražų šeimyninį gyvenimą. Deja, tarsi iš giedro dangaus, šeimą palietė tragedija – Omaras apkaltintas vagyste ir pasodintas į kalėjimą. Besilaukianti jo mylimoji apsistojo pas pusbrolį ir jo žmoną, o vėliau, iš širdgėlos, vaikelį pagimdė per anksti. Netrukus Ipek palietė ir dar viena nelaimė – ji vaiką prarado.

Vis dėlto pasirodo, kad tokį šios šeimos ir jų atžalos likimą apsprendė giminės. Šie pasirūpino, kad visi jie gyventų nelaimingus ir sielvarto kupinus gyvenimus. Iš tiesų, siekdamas pasiglemžti Ipek turtus, apie kuriuos ji nė nenutuokė, jos pusbrolis Halil su savo žmona pasistengė, kad niekuo dėtas Omaras sėstų į kalėjimą. Jų piktadarystės tuo dar nesibaigė – vėliau jie apgavo ir pačią Ipek, kad ši galvotų, jog prarado ir vienintelį sau artimą žmogų – savo naujagimę dukrelę. Iš tiesų, pusbrolio šeima, iš Ipek paėmę naujagimę, atidavė ją pažįstamam su prašymu jos atsikratyti. Nesugebėjęs pakelti rankos prieš kūdikį, šeimos draugas su savo žmona mergaitę pasiliko, o jai suteikę Bahar vardą, pradėjo auginti mergaitę taip, tarsi savo vaiką. Deja, meilės šeimoje nėra, ir Bahar visą laiką jaučiasi atstumta.

Po 11 metų istorija tęsiasi toliau. Laikui bėgant ima aiškėti tai, ką taip ilgai bandė nuslėpti Ipek pusbrolis. Mažoji Bahar, to nė nežinodama, susipažįsta su savo biologine motina Ipek. Galiausiai iš kalėjimo paleidžiamas ir Omaras, kurio vienintelis troškimas – atkeršyti jo nekaltumu netikėjusiais Ipek ir visai jos šeimai.

Ar pavyks didžiulį skausmą patyrusiai ir artimųjų supriešintai šeimai ir vėl atrasti vienas kitą? Ar meilė iš tiesų gali nugalėti viską?

Kaip įveikti viską aprėpiantį skausmą, pamatysite kiekvieną darbo dieną 9.40 val., seriale „Vilties spindulys“ nuo gegužės 24 d. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: