LNK nuotr.

Serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Tomas Rinkūnas apie pavydą: „Kompromituojantis klausimas“

LNK serialo „Rimti reikalai” žvaigždė, kino ir teatro aktorius Tomas Rinkūnas teigia, kad darbais niekada nesiskundė, jų visada turėjo, tačiau paklaustas, ar rekomenduotų šią profesiją jaunam žmogui, kuris dar tik svarsto stotį į aktorinį, Tomas turi keletą patarimų.

„Žinoma, būti aktoriumi rekomenduočiau. Bet jeigu dabar aš tai daryčiau iš naujo, žinant mūsų Lietuvos rinką, kuri yra labai maža, o konkurencija joje yra didžiulė, rinkčiausi studijas ne Lietuvoje. Žmogui, kuris dabar svarsto stoti į aktorinį, siūlyčiau labai gerai išmokti anglų kalbą ir važiuoti tiesiog į užsienį mokytis šios specialybės. Ir tikrai nebūtinai į Ameriką, galimybių yra visur. Nors užsienyje konkurencija dar didesnė, bet ir šansų daugiau pakliūti į kažkokią gerą terpę”, – patarimais dalinosi aktorius Tomas Rinkūnas.

Daugelis aktorių gali atpažinti iš LNK serialo „Rimti reikalai“, kuris jau 5 sezoną iš eilės įkūnija Beno personažą. Kalbėdamas apie scenarijaus vingius, Tomas neslepia, kad jo personažas nuolat įsivelia į skirtingų moterų meilės pinkles. O paklaustas, ar antroji pusė ir jis pats niekada nepavydėjo vienas kito matydami meilės scenas su kitais aktoriais, Tomas atvirauja: „Kompromituojantis klausimas. Apskritai mano gyvenime pasitaiko labai supratingos moterys, niekada gyvenime nesu turėjęs pavydo scenų namuose dėl ekrane ar teatre atliktų meilės scenų. Juk puikiai supranta, kad tai yra ne iš tikrųjų. O ar aš pats esu pavydus? Gal per kokią nors mikro dalelę ir pasireiškia tas trumpas pavydas, bet iškart atmeti, nes juk supranti, kad čia darbas. Scena, santykiai, namai yra absoliučiai skirtingi dalykai“, – 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ pasakos Tomas.

Tomas Rinkūnas pasidalins savo asmeniniais gyvenimo faktais, kalbės apie aktoriaus profesijos subtilybes, gerbėjų dėmesį, savo baimes ir seriale „Rimti reikalai“ įkūnijamo personažo peripetijas. Nepraleiskite pažinti aktorių artimiau šį ketvirtadienio vakarą, 22 val., laidoje „Monikos užkulisiai“ tik per 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: