Serialo „ZeroZeroZero“ premjera – jau šiandien: nuo pirmos serijos įtraukianti istorija, apie pavojingiausią pasaulio verslą

Spalio 3-iąją atsinaujinęs TV6 kanalas kviečia susipažinti su nauja ir dar labiau intriguojančia programa! Didžiausia naujiena – tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje populiarūs serialai, kuriuos žiūrovai nuo šiol kviečiami stebėti pirmadienio-ketvirtadienio vakarais. Jau šį vakarą – serialo „ZeroZeroZero“ premjera.

Tai – kriminalinė veiksmo drama, kuri neabejotinai įtrauks nuo pirmosios serijos.

Serialo anonsas: https://bit.ly/3C9ALDI

Tą patvirtina ir „Power Hit Radio“ rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis. Anot Sauliaus, šis serialas – tik dar vienas įrodymas, kad italai moka kurti labai intriguojančias ir dėmesį prikaustančias istorijas.

„Visiems tiems, kam patiko garsusis serialas „Narcos“, neabejotinai patiks ir šis – įtampa čia auga viso serialo metu. Esu iš tų žmonių, kurie pradėję žiūrėti serialą, negali pažiūrėti tik vienos serijos – vienu prisėdimu norisi pažiūrėti bent tris! O dėl šio serialo ne kartą esu skubėjęs namo, nes žinojau, kad laukia dar vienas epizodas…“ – savo rekomendacijomis dalijasi Saulius.

Daugybės dėmesio visame pasaulyje sulaukusi, net per 3 žemynus ir 6 skirtingas šalis nusidriekusi kriminalinė veiksmo drama pakvies į paslaptingą ir daugeliui nė nesuvokiamą narkotikų kartelio gyvenimą pažvelgti iš arčiau.

Čia bus gausu visko – ir galios žaidimų, ir nuolatinės baimės jausmo, ir didžiausių pastangų tiesiog išgyventi. Kas galėjo pagalvoti, kad tarptautinės prekybos narkotikais tinklas iš tiesų yra be galo trapus ir lengvai pažeidžiamas? Tačiau kuo didesnė rizika, tuo didesnis pelnas…

Serialas seks didelės narkotikų siuntos kelionę iš Meksikos į Italiją – nuo pat tos akimirkos, kai ją nusprendžia įsigyti įtakingas, savo autoritetą atstatyti siekiantis Italijos mafijos bosas, iki tol, kol ji galiausiai bus pristatyta.

Tačiau viskas ne taip paprasta – į šios siuntos kelionę įsipainioja daugybė suinteresuotųjų. O kai viskas netikėtai pakimba ant plauko, išduoda ir išsigelbėti bando visi – italų mafijos bosui koją pakišti stengiasi jo paties anūkas, meksikiečiams pradeda trukdyti vietinis specialiųjų pajėgų seržantas, o kur dar amerikiečiai, priversti pristatyti šį svarbų krovinį vos per 21 dieną…

Vienas įvykis veja kita ir taip staiga visi atsiduria kryžkelėje – ar šioje istorijoje gali būti nugalėtojas? Kiek gyvybių nusineš ši siunta? O kam teks sumokės didžiausią kainą? Visi atsakymai – jau netrukus.

Serialas „ZeroZeroZero“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: