„Šešėlio bokso iššūkio“ varžybose – sidabro medalis D. Katkevičiui

Pasaulį užpuolus koronavirusui Europos bokso konfederacija metė iššūkį pandemijai ir surengė „Šešėlio bokso iššūkio“ varžybas. Jų dalyviai turėjo nusifilmuoti trumpus 15-30 sekundžių bokso treniruotės įrašus ir juos talpinti socialiniuose tinkluose.

Komisijai teko peržiūrėti kelis šimtus vaizdo įrašų. Jie vertino atakuojančią ir gynybinę boksininkų techniką, greitį, smūgių ir derinių skaičių bei intensyvumą, netgi kraštovaizdį. Buvo renkami penkių skirtingų kategorijų nugalėtojai: vaikų (iki 15 m.), jaunių ir jaunimo (15-18 m.), moterų ir vyrų elito (19-40 m.) bei veteranų (virš 40 m.). Geriausiems boksininkams kiekvienoje iš kategorijų bus įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai. Apdovanojimai artimiausiu metu bus išsiųsti nacionalinėms federacijoms. Veteranų varžybose sidabro medalį laimėjo Lietuvos moterų bokso rinktinės treneris, panevėžietis Darius Katkevičius. Panevėžyje nufilmuotas vaizdo įrašas buvo įvertintas antrąja vieta. Lietuvį aplenkė tik nugalėtoju tapęs rusas Ivanas Filipovas.

„Lietuvos bokso federacija pakvietė visus boksininkus ir trenerius aktyviai dalyvauti šiame iššūkyje ir tai pasirodė labai įdomus projektas. Apie jokias prizines vietas net negalvojau, svarbiausia buvo parodyti, kad boksas yra labai įdomi sporto šaka, kokie įvairūs gali būti bokso pratimai. Beje, Lietuva buvo viena iš tų šalių, kurioje „Šešėlio bokso iššūkis“ priimtas labai entuziastingai ir jame dalyvavo nemažai lietuvių“, – sakė Lietuvos rinktinės boksininkes, tarp jų ir Europos jaunimo čempionę Gabrielę Stonkutę, treniruojantis D Katkevičius.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: