Organizatorių nuotr.

Šeši lietuviai startuos Europos jaunučių bokso čempionate

Lietuvos jaunučių (gim. 2011-2012 m.) bokso rinktinė penktadienį pradės kovas Mariboro mieste Slovėnijoje vyksiančiame Europos jaunučių čempionate. Nacionalinę komandą Senojo žemyno pirmenybėse sudarys 6 vaikinai.

Pirmasis į ringą Europos čempionate lips palangiškis Germantas Rusys (svorio kategorija iki 40 kg), kuris rugpjūčio 18 d. (penktadienį) aštuntfinalyje susitiks su estu Platonu Udovenko.

Biržietis Karolis Jakūbonis (iki 44 kg) rugpjūčio 19 d. (šeštadienį) aštuntfinalyje pirštines surems su vengru Hunoru Asztalosu, o palangiškis Nojus Naumcevas (iki 48 kg) šeštadienį aštuntfinalyje kovos su armėnu Surenu Katvalyanu.

Rugpjūčio 19 d. taip pat varžysis pasvalietis Nedas Gaigalas (iki 54 kg), kuris aštuntfinalyje susirems su bulgaru Ivo Dimitrovu.

Kaunietis Gerardas Šimkonis (iki 90 kg) rugpjūčio 20 d. (sekmadienį) aštuntfinalyje susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos atstovu Adnanu Murselovičiumi, o burtų keliu į ketvirtfinalį patekęs biržietis Gustas Pukėnas (iki 66 kg) rugpjūčio 22 d. (antradienį) surems pirštines su armėnu Volodya Kirakosyanu.

Lietuvos rinktinei Europos jaunučių čempionate vadovaus treneriai Virgilijus Stapulionis (Biržai) ir Ąžuolas Zubė (Palanga). Pirmenybėse taip pat dirbs teisėjas iš Lietuvos – Vytas Gurskas.

Iš viso Europos jaunučių čempionate dalyvaus 380 sportininkų iš 30 valstybių – 257 vaikinai ir 123 merginos.

Pirmenybėse be lietuvių varžysis Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Kroatijos, Kipro, Čekijos, Anglijos, Ispanijos, Estijos, Sakartvelo, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Airijos, Izraelio, Italijos, Latvijos, Moldovos, Juodkalnijos, Lenkijos, Rumunijos, Škotijos, Slovėnijos, Serbijos, Slovakijos ir Ukrainos atstovai.

Senojo žemyno jaunučių bokso čempionate Rumunijoje nedalyvaus šalių agresorių – Rusijos ir Baltarusijos – sportininkai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: