Šeštadienį „Tauros lofte“ – grupės DOGMA koncertas

Gegužės 21 dieną, šeštadienį, Tauros Lofte svečiuosis alternatyvi grupė Dogma. Dogma – tai dviejų, žymiausios Lietuvos hip-hop’o grupės G&G Sindikatas, narių Kasteto ir Donciavo solinis projektas. Pankai juos prisimena iš grupės Marichuana laikų, reperiai juos žino ne tik kaip G&G Sindikato narius, bet ir iš kažkada buvusios grupės AFRO.

Dogmoje jie sujungia repą su alternatyviniu roku ir trupučiu elektronikos. Koncertų metu grupė į viską įpina gyvus instrumentus: būgnus, gitarą, bosą ir saksafoną. Grupė nevengia naujovių, stengiasi kiekvieną koncertą padaryti kažkuo išskirtiniu. Dogmoje duetas sujungia viso gyvenimo muzikinę patirtį ir naujus eksperimentus.

Po pirmų metų veiklos grupė „Lietuvos Hip – Hop apdovanojimuose“ nominuota net keturiose kategorijose, o iš apdovanojimų parsivežė „Metų prodiuserio“, „Metų naujoko“ ir „Metų vaizdo klipo“ statulėles. DOGMA jau yra išleidusi debiutinį albumą „‘92“, pristačiusi tris vaizdo klipus, išleidusi keturis radijo singlus ir jie visi lankėsi radijo stočių top‘ų pirmoje vietoje.

Tad reperiai, rokeriai, hip hoperiai, pankai ir popsistai ar šiaip įvairios muzikos mylėtojai, susitinkame visi Tauros lofte, nes tikrai bus ką veikt!

KONCERTINĖ SUDĖTIS:
Vokalas – Kastytis Sarnickas – Kastetas
Elektrinė gitara/back vokalas – Donatas Juršėnas – Donciavas
Bosas/back vokalas – Faustas Venckus
Būgnai – Dominykas Babikas
Saksafonas – Viktoras Woop


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: