Šeštadienį už saviizoliacijos ir karantino pažeidimus nubausti 4 asmenys

Šeštadienį Panevėžio apskrityje už saviizoliacijos ir karantino pažeidimus 4 asmenims surašyti nusižengimo protokolai. Trys pažeidimai nustatyti Biržuose ir vienas Rokiškyje. Panevėžyje, Panevėžio, Kupiškio ir Pasvalio rajonuose pažeidimų nenustatyta.

Biržų rajono policijos komisariatas mokyklos stadione draudimo būriuotis nepaisiusiems ir krepšinį žaidusiems 4 jaunuoliams surašė nusižengimo protokolus. Trims biržiečiams pinigines teks paploninti po 250 eurų, o sprendimą dėl nuobaudos skyrimo kartu žaidusiam septyniolikmečiui priims teismas.

Vieną nusižengimo protokolą surašė ir Rokiškio rajono policijos patruliai.

Policija kartu su Karo policija ir sekmadienį vykdys aktyvią kontrolę viešose vietose.

Pareigūnai prašo gyventojų likti namuose, o jei būtina išeiti į lauką – laikykitis karantino rekomendacijų.

Įsigaliojo Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, numatantys griežtesnę atsakomybę už karantino taisyklių nesilaikymą.

Pakeitimai policijos pareigūnams leis nedelsiant traukti atsakomybėn karantino nesilaikančius asmenis ir skirti jiems nuobaudas.

❗️Nuo šiol už karantino taisyklių pažeidimus fiziniams asmenims grės bauda nuo 500 iki 1500 Eur, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 iki 6000 Eur.

ℹ️ Primename, atvirose viešosiose vietose lankytis ne didesnėmis nei 2 asmenų grupelėmis (išskyrus šeimos narius), laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių bendravimo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, veikiančiose prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį, rūpintis asmenine higiena.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: