Cido arenos nuotr.

Šeštadienio krepšinio varžyboms Panevėžyje pasitelkiamos gausesnės policijos pajėgos, griežtinama kontrolė

Ketvirtosios „Betsafe-LKL“ finalo rungtynės tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Ryto“ šeštadienį keliasi į Panevėžio Cido“ areną. Panevėžiečiai tikisi antrosios saviškių pergalės, nes dar vienas pralaimėjimas komandą nustumtų ant bedugnės krašto. Vietos sirgalius kaitins ir labai prasta trečiųjų rungtynių, vykusių Vilniuje, atmosfera ir ten kilę konfliktai.

Ar Panevėžyje nepasikartos Vilniuje vykę konfliktai, paklaustas „Cido“ areną valdančios UAB „Panevėžio arena“ vadovas Tomas Inčikas patikino, kad to tikrai nebus, nes „Cido“ tikrai yra sporto arena, o ne treniruočių salė Vilniuje, kur vyko trečiosios finalo rungtynės.

„Jau pirmosiose Panevėžyje vykusiose finalo rungtynėse, skirtingai nei ankstesnėse eilinėse varžybose, pasitelkėme gausesnes policijos pajėgas, sustiprinome apsaugą, sugriežtinome kontrolę. Kaip ir pirmose rungtynėse būsime pasirengę operatyviai reaguoti į galimas provokacijas, toliau stipriname apsaugą, deriname su policija. Viskam esame pasiruošę ir manome, kad panašių incidentų, kokius matėme Vilniuje, nebus“,- tvirtino T.Inčikas.

Įstaigos vadovas patikino, kad „Cido“ arena turi gerokai daugiau pranašumų negu vilniečių treniruočių salė. Panevėžyje yra daugiau išėjimų, geriau išlaikomi atstumai, yra daug geresnės sąlygos sirgalių kontrolei.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: