Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-10-02

Šeštadienio TV3 premjeros: jautri istorija apie 10-metį genijų ir mįslingas detektyvas

TV3 televizija su puikiomis premjeros kviečia kartu praleisti dar vieną įsimintiną šeštadienį. Popietę, iškart po dokumentikos „Gyvenimas“, prie ekranų žiūrovus pritrauks jautri istorija apie 10-metį genijų filme „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“, o iškart po mylimiausio žaidimo „galvOK“ stebėkite intriguojantį detektyvą „Ištraukti peiliai“ su garsiausiais Holivudo aktoriais.

„Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ – šeštadienį, 12.30 val. per TV3. 10-metis berniukas, vardu T. S. Spivetas, yra be galo išradingas ir gudrus vaikas, apdovanotas neįtikėtinais matematiniais gebėjimais. Deja, berniukas auga šeimoje, kuri jį ne visuomet supranta. T. S. Spiveto tėvas – užkietėjęs kaubojus, o mama – svajoklė ir itin ekscentriška mokslininkė, tirianti vabzdžius. Net ir pats vaikas neslepia nežinantis, kaip jo tėvai, būdami tokie beprotiškai skirtingi, ėmė ir vienas kitą pamilo… Taip pat jis turi seserį, tačiau su ja bendros kalbos neranda, nes vienintelė jos svajonė – sudalyvauti grožio konkurse ir tapti „Mis Amerika“. Tačiau vieną dieną jo gyvenimas pasikeičia – T. S. Spivetas sulaukia skambučio iš Smitsono instituto. Pasirodo, kad berniuko sukurti brėžiniai – verti apdovanojimo, tad jis kviečiamas į institutą skaityti padėkos kalbos. Žinoma, niekas nė neįtaria, kad puikius brėžinius sukūrė 10-metis… Netrukus jis palieka namus ir leidžiasi į gausybės nuotykių kupiną kelionę, kuri atskleis keletą skaudžių jo šeimos paslapčių, o svarbiausia – visą tiesą apie T. S. Spiveto dvynio brolio mirtį… Šeimyniškas, jausmingas ir kiekvieno širdį paliesiantis filmas „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ – jau šiandien, 12.30 val. per TV3!

„Ištraukti peiliai“ – šeštadienį, 21.30 val. per TV3. 85-tas garsaus ir velniškai sėkmingo rašytojo Harlano Tombrio gimtadienis turėjo būti ypatingas. Į šventę jis pakvietė visus brangiausius savo žmones bei šeimos narius. Tačiau gimtadienis baigėsi visai kitaip, nei tikėtasi – rytą po šventės pats Harlanas rastas negyvas. Netrukus šią netikėtą ir labai skaudžią mirtį ima tirti garsus detektyvas Blankas. Vyras netrukus pradeda įtarti, kad iš tiesų situacija yra kur painesnė, nei galėjo pasirodyti iš pradžių, o garsaus rašytojo mirtis – neatsitiktinė. Ar gali būti taip, kad kažkas Harlano mirties norėjo tyčia? Neleisdamas nė vienam šventės dalyviui išvykti iš namų, detektyvas imasi tirti intrigų kupiną žmogžudystę. Juostoje – ne tik painus siužetas, bet ir gausybė žinomų aktorių, tarp kurių – Chrisas Evansas, Danielis Craigas, Toni Collette bei daugelis kitų. Įminkite, kas kaltas dėl Harlano mirties filme „Ištraukti peiliai“ jau šį vakarą, 21.30 val. per TV3!

Mėgaukitės šeštadienio premjeromis kartu su TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: