Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-18

Šeštadienio vakarą – už viską stipresnė tėvo meilė vaikams jautrioje juostoje apie palaužtą šeimą

Skyrybos niekuomet nėra lengvos, o dar skaudesnės jos tampa tuomet, kai įsivelia vaikai. Ir nors meilė pasukus skirtingais keliais niekur nedingsta, kartais viską sugriauna ego. „Kino pavasario“ filmas „Geri ketinimai“ apie skaudulius ir stipriausią pasaulyje jausmą, jau šį šeštadienį pakvies TV3 žiūrovus prie ekranų įsimintinam vakarui.

Kadaise vienas kitam šiltus jausmus puoselėję Gustavas ir Cecilija savo ateities kartu nebemato,  todėl bendras gyvenimas jiems jau seniai nebėra išeitis. Jų nebesieja šilti jausmai, tačiau meilė vaikams – abipusė, o ypatingai stipriai ją jaučia vidurio amžiaus krizę išgyvenantis Gustavas. Iš tiesų, vyro gyvenimas susideda vos iš trijų jam svarbiausių dalykų – rokenrolo, futbolo ir vaikų, dėl kurių padarytų viską. Deja, nors juos ir dievina, jo galimybės ribotos. Kartu su savo draugu vyras turi garso įrašų parduotuvę, kuri neneša jokio pelno. Dėl pinigų stygiaus Gustavo rankos yra surištos, tad kaskart, kai sugalvoja nustebinti vaikus, jam tai tenka daryti kuo originaliau, neišlaidaujant.

Ir vis dėlto gyvenimas taip ir tekėtų, jei ne buvusi mylimoji Cecilija, kuri staiga ima keisti visų jų likimus. Moteris nusprendžia tuoktis su savo nauja antrąja puse bei pradėti savo gyvenimą iš naujo Paragvajuje. Kartu su savimi ji nori pasiimti ir vaikus… Gustavui plyšta širdis, tačiau kartu jis supranta, kad nieko pakeisti negali – užduotis išlaikyti tris atžalas jam būtų nepakeliama. Tačiau panašiai, kaip Gustavas, jaučiasi ir jo vaikai. O vyriausioji Amanda netgi nusprendžia, kad vieno savo brangiausio tėvo Buenos Airėse tikrai nepaliks…

Kaip pasisuks šeimos likimai? Ką darys Gustavas? Ar Cecilija leis savo dukrai atsiskirti ir neversti naujo puslapio gyvenime kartu?

Atsakymai į visus klausimus – jau šio šeštadienio vakarą dramoje „Geri ketinimai“ 21.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: