Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

„Pagaliau po ilgos tylos mes garsiai grįžtame. Jaudulio daug, bet noro dar daugiau. Pirmasis mūsų koncertas vyks labai gražioje Šiaulių vietoje. Laukia labai geras ir audringas vakaras“ – sakė Egidijus Dragūnas.

Pirmąjį koncertą po ilgos pertraukos grupė SEL surengs Šiauliuose ir tam pasirinkta išskirtinė vieta – Chaimo Frenkelio vila, apsupta gražios gamtos, žydinčių gėlių ir fontanų.

Egidijus Dragūnas, paklaustas, kuo Šiaulių publiką bus nustebinta šįkart, juokdamasis teigė: „Pasakysiu jau legendine fraze tapusius savo žodžius – bus daug garso ir šviesų. O jei rimtai, koncertas bus ypatingas dar ir tuo, kad Šiaulių publika pirmoji gyvai išgirs naujausias SEL dainas“.

Neseniai grupė kartu su atlikėju Soliariu gerbėjus nustebino net dviem naujais kūriniais „Tik Tok“ ir „Skrandu“, kūriniai pateko į radijo stočių topus, o YouTube platformoje buvo perklausytos milijonus kartų. Likus vos kelioms dienoms iki SEL koncerto Šiauliuose, Egidijus Dargūnas atskleidė, jog drauge su juo scenoje penktadienį pasirodys ir Soliaris.

Žmonės, kurie lankosi grupės SEL koncertuose žino, kad šių renginių kokybė prilygsta geriausių pasaulio atlikėjų pasirodymams, visuomet stebina aukščiausia garso kokybe, įspūdinga scena, apšvietimu ir specialiaisiais efektais. E. Dragūnas žada, kad šis koncertas taip pat bus aukščiausios kokybės, o taip pat atvykusių lauks ir daugiau malonių staigmenų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: