Šį savaitgalį Daukniūnus nutvieks šviesos festivalis „Meno fotonas“

Kai šį savaitgalį už horizonto nusileis saulė ir žemės paviršiumi ims slinkti tamsos šydas – atminkite, kad Panevėžio rajone yra vieta, kurioje visas grožis būtent tuomet ir atsiskleis. Vienam savaitgaliui Daukniūnų kaimas vėl virs galerija po atviru dangumi. Čia vyks šviesos festivalis „Meno fotonas“.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio ir gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ iniciatyva gyvenvietė pasipuoš 10 meno ir šviesų instaliacijų, kurias sukūrė vietos gyventojai bei besisvečiuojantys mėgėjai menininkai. Prie festivalio programos buvo kviečiami prisijungti ir savo kiemus išpuošti visi daukniūniečiai, tad pasivaikščiojimas po Daukniūnus gali tapti netikėtumu net ir patiems organizatoriams.

„Pandemijos kontekste, tai saugus būdas pasidomėti mėgėjų menu bei alternatyviais kūrybos būdais. Neskubant, pasivaikščiojimas po kaimą užtruks kiek ilgiau nei pusvalandį, tad tai puiki proga ne tik pasilabinti su pro šalį einančiu kaimynu, bet ir pakvėpuoti grynu oru“, – atkreipia dėmesį Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė.

Lapkričio 26 ir 27 dienomis nuo 18.00 iki 22.00 valandos lankytojai bus laukiami ir Daukniūnų kultūros įstaigoje, kur veiks rankų darbo žibintų ekspozicija „Šviesa žaidžia šešėliu“. Prie šios parodos įgyvendinimo prisidėjo ir Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Daukniūnų filialas.

Meno ir šviesų instaliacijos Daukniūnuose veiks abu vakarus nuo 18.00 valandos iki vidurnakčio.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: