Šį savaitgalį Panevėžys pulsuos triatlono ritmu

Šį savaitgalį, rugpjūčio 24-27 d., Panevėžys pulsuos triatlono ritmu. 20 pasaulio sportininkų išbandys jėgas 7,6 plaukimo, 360 km važiavimo dviračiu ir 84,4 km bėgimo rungtyse.

„Prieš trejus metus Panevėžys atgaivino triatlono tradiciją, o jau antrus metus iš eilės mus džiugina Pasaulio ultratriatlono čempionatas. Kviečiame atvykti į mūsų miestą ir pasigrožėti unikalia sporto fiesta. Linkiu sėkmės mūsų sportininkams, kurie atstovaus Lietuvai šiose Pasaulio taurės varžybose“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžyje varžysis 7 moterys ir 13 vyrų iš Portugalijos, Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Rumunijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Turkijos, Bulgarijos, Latvijos, Norvegijos, Ispanijos, Čekijos ir Lietuvos. Unikalu tai, kad savo jėgas, ištvermę ir užsispyrimą siekiant tikslo demonstruos ir akių regėjimo negalią turintis Csaba Orban Kaboca iš Vengrijos.

Lietuvai atstovaus Alina Ranceva ir Laurynas Urbšys. Pasak renginio iniciatoriaus triatlonininko Vidmanto Urbono, Alina šiemet sieks pagerinti pasaulio rekordą.

Visą savaitgalį panevėžiečiams ir miesto svečiams netrūks renginių ir pramogų. Vyks „Sidabrinės gervės“ naktys“ – Kultūros ir poilsio parke bus rodomi šį apdovanojimą laimėję ar jam nominuoti filmai: vaidybinis „Senekos diena“ (rež. K. Vildžiūnas), trumpametražiai „8 minutės“ (rež. D. Šarutytė), „Tiltai“ (rež. A. Urbaitė), „Iglu“ (M. Kavtaradzė, V. Katkus) ir „Džekis“ (rež. G. Tamoševičius), animaciniai „Pono Nakties laisvadienis“ ir „Miškas“ (rež. I. Meilūnas), „Virsmas“ (rež. N. Jurevičius).

Pirmąkart mieste vyks irklenčių pulo varžybos – rugpjūčio 25 d. nuo 14 val. Bus siekiama sužaisti ilgiausiai trunkančią lauko teniso partiją (2×2) – apie dalyvavimo galimybes kviečiama (tel. 8 686 08 082, N. Kęstaitis). Vyks gatvės futbolo bei krepšinio turnyrai. Mažųjų lauks Kauno cirko meno akademijos programa. Panevėžiečius linksmins „Nešpėtni bernai“, Virgis Valuntonis ir „Vanilinio dangaus“ choras, „Ritmas kitaip“, „Patruliai“, Vilija Matačiūnaitė, Liepa Mondeikaitė, Lauris Reiniks ir kt. Visi renginiai nemokami.

Šventės kulminacija taps tradicinis VI Baltijos šalių fejerverkų festivalis, kuriame savo pasirodymus surengs Lietuvos, Latvijos, Estijos komandos.

Visa programa – www.pantri.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: