Šį savaitgalį – paroda „EXPO Aukštaitija-2020“

Šį savaitgalį, rugsėjo 25-27 d. Panevėžio miesto savivaldybė kviečia į „Cido“ areną, kur vyks tradicinė paroda „EXPO Aukštaitija 2020“.

Šįkart atėjusiųjų lauks miesto Savivaldybės ir VšĮ Panevėžio plėtros agentūra bendras stendas. Jis bus suskirstytas į keturias erdves – ekologijos, pramonės, kultūros ir miesto. Kiekvienoje iš jų savo veiklas, planus, projektus pristatys įvairios įstaigos bei organizacijos – švietimo, kultūros, sporto ir kt. Galėsite ne tik apžiūrėti, sužinoti, pabendrauti su miesto vadovais, bet ir aktyviai dalyvauti. Veiks fotoaparatų ir nuotraukų restrospektyvos ekspozicija, dailininkų performansas. Savivaldybės stende pieš dailininkai ir lankytojams dovanos savo darbus, susidomėjusieji bus kviečiami ir patys išbandyti piešimo meną. Mėgstate konstruoti, programuoti, kurti, išrasti? Užsukti kvies robotikos varžybų centras ,,RoboLabas“. Čia vyks robotų ekspozicijos pristatymas, roboto fotostudija. Visas dienas su lankytojais bendraus Gamtos mokyklos darbuotojai, kurie pristatys ekologiškų žaidimų idėjas, kvies atpažinti kvapiuosius augalus, kalbės atliekų rūšiavimo tema ir pan. Bus protų mūšių, loterijų, prizų, meno gaminių, įdomių edukacijų, sportininkų pasirodymų ir kt. Užsukę į stendą galėsite išbandyti virtualios realybės akinius – į miesto erdves pažvelgti kitu žvilgsniu.

Rugsėjo 25 d., penktadienis

Nuo 12 iki 16 val. Kraštotyros muziejus pristatys atsinaujinusias erdves, kvies pažvelgti į praeitį ir susipažinti su jo veikla bei kitais įdomiais faktais.

Nuo 13 iki 16 val. Muzikinio teatro programa: trimitininkų choro pasirodymas, premjerinio spektaklio „Operos teatras“ arijų fragmentų atlikimas. Domina repertuaras, spektakliai? Galėsite gauti reklaminių skrajučių.

Nuo 14 iki 14.30 val. ir nuo 16 iki 16.30 val. Parodos dalyviai kviečiami į protų mūšį.

Nuo 16.30 iki 17.30 val. kino centras „Garsas“ kvies į edukacinę programą „Kino dirbtuvėlės“. Susidomėjusieji galės iš senų kino juostų pasigaminti įvairius darbelius, bus dalijamos reklaminės skrajutės.

Nuo 18 iki 18.30 val. Bendruomenių rūmų programa: vyks linijinių šokių, lindy hop parodomoji programa, galėsite ne tik pamatyti šį šokį iš arčiau, bet ir patys jį išbandyti.

Rugsėjo 26 d., šeštadienis

Nuo 10 iki 13.30 val. Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka kvies dalyvauti literatūriniuose žaidimuose „Literatūrinis Panevėžys“, sudėlioti knygų dėlionę ir kt.

Nuo 12 iki 12.30 val. ir nuo 14 iki 14.30 val. Parodos dalyviai kviečiami į protų mūšį.

Nuo 13 iki 13.10 val. ir nuo 14.30 iki 14.40 val. „Project Mayhen“ gatvės gimnastikos vicečempionų pasirodymas.

Nuo 14.30 iki 18 30 val. pažintis su Panevėžio fotografų draugijos kūryba ir veikla. Veiks profesionali fotostudija, draugijos nuo seniausių iki naujausių laikų surinkta fotoaparatų ir nuotraukų paroda, vyks fotosesija.

Nuo 16 iki 16.30 val. Futbolo akademijos parodomoji programa, žiūrovai bus kviečiami pažaisti mini futbolo rungtynes.

Nuo 18 iki 18.30 val. Vyks diskgolfo pasirodymas, norintieji galės išbandyti šią sporto šaką.

 Rugsėjo 27 d., sekmadienis

Nuo 10 iki 11.30 val. Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinių pasirodymas: dziudistai, boksininkai, graikų-romėnų imtynininkai. Fizinę formą galės pasitikrinti ir žiūrovai. Jėgas taip pat bus galima išbandyti minant interaktyvų dviratį.

Nuo 11.30 iki 12 val. Parodos dalyviai kviečiami į protų mūšį.

Nuo 11.30 iki 15.30 val. Teatro „Menas“ programa: vyks interaktyvi instaliacija „Dušia“, tik tok flahsmobas. Domina repertuaras, spektakliai? Galėsite gauti reklaminių skrajučių. Užsiėmimų netrūks ir mažiesiems lankytojams. Užsukite!

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: