Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-07

Šią vasarą milžiniško populiarumo sulaukęs Vaidas Baumila prisiminė ir tamsų ruožą: kodėl mes visada koncentruojamės į nesėkmes?

Šią vasarą raktą į Lietuvos žmonių ausis surado Vaidas Baumila, kurio daina „Kunigunda” buvo tokia populiari, jog, galima sakyti, tapo rekordiškai karštos 2021-ųjų vasaros himnu. Šį antradienio vakarą 20 val. pirmojoje naujo LNK sezono „Bus visko“ laidoje Vaidas kalbės apie sugrįžusią milžinišką sėkmę ir dienas, kai, rodos, žemė slydo iš po kojų, o žinios apie atšauktus koncertus arenose nuvedė į per ilgai užsitęsusią emocinę duobę.

„Buvo sugalvoti koncertai, bet jie neįvyko. Man buvo gili žaizda, kelis metus sakyčiau. Dėl to, kad aplinka visą laiką tau tai primindavo, vis koks juokelis nuskambėdavo. Tas laikotarpis buvo pakankamai tamsus. Kirto  per pasitikėjimą, žiauriai kirto“, – prisipažino Vaidas.

Laidos metu Vaidas papasakos ir apie tai, jog yra tekę kreiptis ir pas psichologus. „Buvo kalbėjimo, kodėl aš taip užsivedu ant nesėkmių bangos, kodėl nesėkmei leidžiu kaip šleifui paskui mane judėti. Mes ir mūsų aplinka susikoncentruojame tik į juodus dalykus ir visada labiau atsimename mūsų nesėkmes nei sėkmes”.

Praėjusius metus Vaido Baumilos gyvenime galėtume vadinti kertiniais metais, per kuriuos viskas, rodos, ėmė keistis. Tam labai daug įtakos turėjo jo surasta vidinė ramybė, kurią į kasdienybę atnešė kitoks Vaido laisvalaikis ir pasirinkimai. Per karantiną Vaidas nesėdėjo namuose, o kartu su bičiuliais atėjus žiemai nerdavo į ledinę eketę bei kuo įmanoma daugiau laiko leido gamtoje. Dar vaikystėje pamėgęs įvairiausius žygius, pastaraisiais metais Vaidas ne tik šimtus kilometrų keliaudavo Lietuvoje, tačiau ne vieną savaitę praleido eidamas pėsčiomis legendiniu daugiau nei 800 kilometrų besitęsiančiu piligrimų keliu Ispanijoje. Čia teko išmokti susitaikyti su gyvenimo sąlygomis, kurios tenkina tik būtinuosius poreikius – turėti stogą ir vietą, kur priglausti galvą.

Laidos metu Vaidas prabils ir apie dainos „Kunigunda“ sėkmę. „Visos legendinės pasaulio grupės, tokios, kaip „Queen“, kurdavo užsidarę, kažkur išvažiavę. Kodėl mes taip nedarome? Sakau, chebra, varom keturiese. Keturiese kuriam, keturiese dalinamės teises ir, jeigu tai bus sėkmingas gabalas, mes iš to užsidirbsim pinigų. Jeigu bus nesėkmingas, užsidirbsim mažiau pinigų. Ir tai pasiteisino labai”, – laidoje pasakos Vaidas.  Po to buvo begalinė dainos sėkmė, koncertai iki dangaus pakilęs Vaido Baumilos populiarumas.

Ne kartą Vaidas buvo vadinamas svajonių jaunikiu. Laidos autoriams paklausus, ar begalinis dėmesys ir tūkstančių moterų siunčiamas susižavėjimas netrukdo kurti asmeninių santykių, Vaidas sako: „O negalvojate, kad dėmesys trukdo ne man, o kitiems?”

Ar Vaidas Baumila vis dar vienišas? Ir kaip pasikeitė jo mąstymas pagyvenus pas vienuolius? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: