Šiais metais vėl vyks Jaunimo apdovanojimai

Kaip ir kasmet Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kviečia išrinkti įvairiose srityse pasižymėjusį ryškiausią miesto jaunimą.

Nors ir paveiktas karantino bei kitokių sąlygų, Panevėžio jaunimas šiemet išliko aktyvus. Įvairios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos visus metus stengėsi jaunimą kuo labiau sudominti ir įtraukti į įvairias veiklas, taip skatindamos jaunuolius tobulėti ir domėtis. Surengta daug konferencijų, atlikta nemažai mokymų, todėl metams baigiantis belieka atsigręžti ir pasidžiaugti jaunimo ir jų organizacijų pasiekimais.

Kiekvieno įvertinimas yra itin svarbus, kadangi šiais metais visiems prireikė daug kantrybės, lankstumo ir prisitaikymo prie esamos situacijos. Panevėžiečiai kviečiami pagalvoti, galbūt turite draugą, klasioką, mokinį, kuris šiais metais nusipelnė gauti apdovanojimą už visus atliktus gerus darbus. O galbūt turite patikusį projektą, organizaciją ar tiesiog vietą – neleiskite jiems likti nepastebėtiems. Jums tai užtruks vos porą minučių, o jaunam augančiam žmogui padovanosite džiaugsmo už visus metus ir įkvėpsite nesustoti dalintis gėriu.

Savo kandidatą į Jaunimo apdovanojimus galite pasiūlyti iki lapkričio 25 dienos. Nominuoti galite ČIA.

Šiemet bus renkama: metų jaunimo lyderis, organizacija, savanoris, iniciatyva/projektas, lankomiausia vieta, jaunasis mokslininkas, jaunimo darbuotojas, jaunasis sportininkas, jaunimo proveržis, jaunimo menininkas.

Atsižvelgiant į esamą padėtį Jaunimo apdovanojimai bus kitokie, visos naujienos Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ – PAS „Facebook“ paskyroje ar tinklalapyje.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: