Šiandien debatai tarp kandidatų į Panevėžio miesto mero postą

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į Panevėžio miesto mero postą debatus, kurie vyks vasario 22 d., 18.00 val. Panevėžio mokslo ir technologijų parke (J. Žemgulio g. 46).

Iniciatyva veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Indiana Grigienė, Valdemaras Jakštas, Kęstutis Lukoševičius, Petras Narkevičius, Raimondas Pankevičius, Rimantas Petukauskas, Rytis Mykolas Račkauskas, Gema Umbrasienė, Povilas Urbšys bei Ramūnas Vyžintas. Debatus moderuos žurnalistė, 15 min portalo tyrimų žurnalistė Birutė Davidonytė.

Artėjant 2019 m. savivaldos rinkimams Panevėžio miesto gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Panevėžio m. savivaldybėje rinktis reikės net iš 11 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra išmaniausias, nacionalinis politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Panevėžio miestui, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus 57 savivaldybėse bei sudarome galimybę rinkėjams tiesiogiai užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt. 2019 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda programos Erasmus+ projektas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *