Šiandien Emilis Vėlyvis nustebins „Pačiu brangiausiu serialu“ (video)

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai galės mėgautis pirmąja serialo „Pats brangiausias serialas“ dalimi. Naujausio „Go3“ originalaus turinio serialo scenarijaus autorius, prodiuseris ir vienas iš režisierių Emilis Vėlyvis atskleidžia, kad jau pačiame pavadinime yra paslėpta pagrindinė visos istorijos žinutė.

„Pats brangiausias serialas“ – absurdo istorija apie išprotėjusius lietuviškų serialų gamintojus ir jų kasdienius iššūkius. Nuo isteriško fanatizmo ir meilės profesijai iki absoliutaus cinizmo ir žvėriškai komiško kriminalo. Kūrėjai tikina, kad tai – tarsi amžina drama, kuri už kadro žymiai įdomesnė nei žiūrovai mato savo ekranuose.

Kiekvieną trečiadienio vakarą „Go3“ žiūrovai išvys po naują „Pats brangiausias serialas“ dalį. Viso bus parodyta 10 serijų.

„Kurdami serialus prodiuseriai dažnai susiduria su situacijomis, kurios būna itin dramatiškos, o kartais – neįtikėtinai juokingos. Žiūrovams suteikiame išskirtinę galimybę patekti į užkulisius ir  savo akimis išvysti kūrybines dirbtuves, kuriose ne tik užgimsta naujos žvaigždės, bet kartais ir dega ar net sprogsta“, – žiūrovus intriguoja Justinas Docka, „Go3” programų direktorius.

Pasak E. Vėlyvio, „Pats brangiausias serialas“ savo koncepcija ir tema yra absoliučiai pirmas toks kūrinys lietuviškos produkcijos padangėje. Todėl drąsiai galima teigti, kad tai buvo vienas maloniausių iššūkių visai kūrybinei komandai.

„Greičiausiai nerasime žmogaus, kuris nėra matęs lietuviško serialo, tačiau retas iš jų yra pabuvojęs kino aikštelėje ir matęs tikrą gamybos virtuvę. Žiūrovui, kartu su daugybe personažų, teks išgyventi ne vieną komišką nuotykį, kuriuos nuolat patiria kino produkciją kuriantys profesionalai. Serialo istorijos siužetas originaliai perpintas realiais ir autentiškais kino kūrėjų išgyvenimais bei draminiais netikėtumais, kurie neabejotinai nustebins net ir daug ką mačiusius žiūrovus“, – sužavėti abejinguosius pasiryžęs E.Vėlyvis.

Režisierių E. Vėlyvio ir Domo Vilčinsko „Pačiame brangiausiame seriale“ pagrindinius vaidmenis atliks puikiai pažįstami aktoriai: Andrius Žiurauskas, Leonardas Pobedonoscevas, Viktorija Streičia, Romuald Lavrynovič, Saulė Sakalauskaitė, Ineta Stasiulytė, Karina Stungytė, Donatas Šimukauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Rimantė Valiukaitė. Be to išvysime ir kviestinius svečius – Egidijų Dragūną „Sel‘ą“, Žilviną Tratą, Sakalą Uždavinį, Tomą Vaškevičiūtę ir kt.

Net ir visko mačiusius nustebinsiantis „Pats brangiausias serialas“ nuo sausio 12 d. – tik per naujos kartos televiziją „Go3“ – https://apie.go3.lt/patsbrangiausiasserialas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: