Šiandien FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Telšių „Džiugu”

Šiandien, trečiadienį Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Telšių „Džiugu“.

Šių metų LFF taurės turnyrą panevėžiečiai pradėjo nuo 1/16 finalo, kur svečiuose rezultatu 2:1 įveikė I lygos lyderius „Jonavos“ futbolininkus. Turnyro aštuntfinalyje FK „Panevėžys“ savo aikštėje po pratęsimo ir baudinių serijos 6:5 (pagrindinis rungtynių laikas 2:2) pranoko „Kauno Žalgirį“.

Džiugas“ abu LFF taurės susitikimus žaidė svečiuose ir laimėjo vienodais rezultatais 6:0 prieš šalies II futbolo lygoje rungtyniaujančias komandas. Telšių miesto ekipa nugalėjo Klaipėdos FM bei Kauno BE1 NFA.

Šių metų Lietuvos A lygos čempionate „Panevėžio“ komanda abu sykius nugalėjo „Džiugo“ ekipą. Panevėžiečiai namuose varžovus įveikė rezultatu 1:0, o svečiuose – 2:0.

Hegelmann LFF taurės turnyre žaidžiama iš vienų rungtynių. Jeigu pagrindinis rungtynių laikas baigiasi lygiosiomis, tuomet komandos žaidžia pratęsimą, o jeigu ir jis neišaiškina nugalėtojo – mušami 11 metrų baudiniai.

Kitose ketvirtfinalio porose susitiks Kauno rajono FK „Garliava“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“, Plungės „Babrungas“ – FA „Šiauliai“.

Rytoj, trečiadienį, susitikimas Telšių miesto centriniame stadione prasidės 17 valandą.