Šiandien FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Alytaus „Dainava“

Šį penktadienį FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Alytaus „Dainava“. Tai bus paskutinioji komandų tarpusavio akistata šių metų A lygos čempionate. Kol kas Aukštaitijos sostinės klubo atstovams rungtynės su alytiškiais šiame sezone klostėsi sėkmingai – FK „Panevėžys“ laimėjo visus tris tarpusavio susitikimus.

Lietuvos A lygos čempionato pirmose tarpusavio rungtynėse, kurios balandžio mėnesį vyko Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže, „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Tame mače po Deivydo Matulevičiaus įmušto 11 metrų baudinio alytiškiai pirmavo, bet vėliau įvarčius į „Dainavos“ ekipos vartus įmušė Justinas Januševskis, Chrysovalantis Kozoronis ir Rafaelis Floro.

Gegužės mėnesį, kuomet komandos jau rungtyniavo Aukštaitijos sostinėje, „Panevėžys“ dar kartą įveikė „Dainavą“ rezultatu 3:0. Nugalėtojams įvarčius pelnė Jeffrey Sarpongas, Jorge Elias ir Rafaelis Floro.

Liepos 1 dieną Alytuje „Panevėžio“ komanda iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 2:1. Pergalingą įvartį panevėžiečiai pelnė per 4-ąją pridėto laiko minutę, kuomet Pijus Širvys pasiuntė kamuolį į „Dainavos“ vartus. Šiose rungtynėse 58-ąją „Panevėžio“ komandą į priekį išvedė I. Kružikas, bet 79-ąją minutę išlygino rezultatą šeimininkų ekipos futbolininkas Henrique Devensas.

Praėjusiame ture „Panevėžys“ išvykoje apmaudžiai 0:1 nusileido Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, o „Dainava“ savo aikštėje 1:2 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“.

Per 27 susitikimus surinkę 49 taškus panevėžiečiai A lygos čempionate užima trečiąją vietą.

Nors „Dainavos“ futbolininkai surinkę 25 taškų rikiuojasi aštuntoje turnyro lentelės vietoje, šiame sezone jie jau sugebėjo atimti taškų iš prizininkų gretose šiuo metu esančių „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ komandų.

Rytoj susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Dainavos“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą. Galimybių pasas nereikalingas norint rungtynes stebėti stadione.