Šiandien fotoalbumo „Algimantas Aleksandravičius. Neužmirštami veidai” sutiktuvės

Kovo 16 d. 17 val. J. Miltinio dramos teatro mažojoje salėje fotoalbumo „Algimantas Aleksandravičius. Neužmirštami veidai” sutiktuvės.

Kovo 16 d. 18 val. Antro aukšto fojė Algimanto Aleksandravičiaus parodos „Neužmirštami veidai” atidarymas.

Parodos atidarymo metu autoriaus darbai bus padovanoti Panevėžio miestui. Šia fotografijų serija pradedama formuoti meno kūrinių kolekcija planuojamam naujam Meno centrui Panevėžyje.

Renginiuose dalyvaus Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, fotografas Algimantas Aleksandravičius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, fotografijos istorikas, fotografas Stanislovas Žvirgždas, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, žurnalistė Virginija Januševičienė.
. . . . . . . .

Algimantas Aleksandravičius neskuba į šviesą ištraukti paminkliškai apčiuopiamo ir anatomiškai tikslaus kūrėjo portreto. Jis tarytum žaidžia su vidiniais menininko demonais ir šviesos blyksniais, kuria iš jų naują tikrovę, kuri yra ryškesnė, įtaigesnė ir skaudesnė negu banalioji veido kasdienybė. Šie portretai – tai ne realūs žmonės, o fotomenininko sukurti kūrėjų paveikslai. Tai šviesotamsos ir formos, vidinės būsenos ir odos paviršių sankirtos dramaturgija.

Virginijus Kinčinaitis

Paroda veiks iki 2016 04 26

O r g a n i z a t o r i u s : A GALERIJA
P r o j e k t o k u r a t o r i u s : Albinas Vološkevičius
M e c e n a t a s : REGAMA

P a r t n e r i a i :
JUOZO MILTINIO DRAMOS TEATRAS
PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ

R ė m ė j a i :
UAB BALTO PRINT
Foto 123
AMALKEROS LEIDYKLA
UAB PAS KATINĄ


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: