Šiandien „Garse“ filmo „Zero III“ premjera

Šiandien, sausio 27 d. 19:30 val. kultūros centro „Garsas“ kino didžiojoje salėje filmo „Zero III“ premjera. 

Korupcinė veiksmo komedija „Zero 3“ – tai negailestingas pasišapymas iš neseniai per šalį nuvilnijusios rinkiminės isterijos, korumpuotos politinės sistemos ir lietuviško pramogų pasaulio.

Kai į skandalą su narkotikais įsipainiojusi prokurorė paskelbia aukcioną aukščiausios valdžios korupciją įrodančiai medžiagai, rinkimus beviltiškai pralaiminčios opozicijos lyderis pasiryžta padaryti bet ką, kad tik pajėgtų sumokėti didžiausią kainą, net jeigu reiktų paimti labai rizikingą paskolą. Viską aukštyn kojomis apverčia į sustyguotą kyšininkavimo mechanizmą netikėtai įsipainiojęs, paskutinis iš Lietuvos dar nepabėgęs pabėgėlis.

Kertines valdžios institucijas apraizgęs neatsakingumo, korupcijos ir bukumo voratinklis staiga susivelia į gremėzdišką, neišnarpliojamą aistrų bei interesų raizgalynę, puikiai iliustruojančią, kaip iš tiesų funkcionuoja Lietuvos valstybė.

Aktoriai apie „Zero III”

Ramūnas Rudokas: „Man tai jau ketvirtas filmas su Emiliu, ir visuose juose filmuotis buvo lengva. Nors šįkart tempas buvo didžiulis, bet tai tik padėjo greičiau pasiekti finišą ir laimėti auksą”.

Inga Jankauskaitė: „Su tokia komanda viena laimė dirbti – dariau viską: ir ką galėjau, ir ko negalėjau. Filmo dar nemačiau, bet labai smalsu, koks rezultatas gavosi, kol kas galiu tik nujausti. Man tai antrasis filmas su Emiliu, bet jaučiu kokybinį skirtumą. Tik Emilio braižas, profesionalumas ir žinojimas, ko nori, yra nekintančios konstantos”.

Mindaugas Papinigis: „Mano personažas, deja, su kiekvienu nauju „Zero” tampa vis blogesniu – tikiuosi, kad tai paskutinis Emilio kuriamas „Zero” filmas, nes kitu atveju mano personažui Vovai turėtų baigtis labai blogai. Didžiausias iššūkis – nepraskysti besifilmuojant su tokiais profesionalais, kaip Giedrius Savickas, Rimantė Valiukaitė ir kitais. O darbas su Emiliu man jau įprastas – jūs net nenorite žinoti, kelintas tai bendras mūsų darbo vaisius. Ir man vis dar neįtikėtina, kad taip greitai galima suorganizuoti ir nufilmuoti gerą filmą”.

Naujausias E. Vėlyvio filmas „Zero III“ paliečia politikos, žiniasklaidos ir verslo ryšių temą – korupcija, cinizmas, pinigai ir aistra bus tik kelios nuodėmės, iš kurių suplakta ši juodoji komedija. Naujoje „Zero“ dalyje pamatysime pamėgtus aktorius – Ingą Jankauskaitę, Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Gytį Ivanauską, Mindaugą Papinigį, Kęstutį Jakštą, Ramūną Rudoką, Andrių Bialobžeskį ir kitus.

„Zero III“ kuria prodiuserių kompanijos „Kino Kultas“ ir „NeverEver“. Tai ketvirtasis Lietuvoje kuriamas pilnametražis režisieriaus E. Vėlyvio filmas, pirmieji – „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected / Už Lietuvą!“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio. Visa informacija apie naująjį E. Vėlyvio filmą: www.zero3.lt.
Filmo kūrybinė grupė:

• Režisierius Emilis Vėlyvis
• Prodiuseriai: Daiva Jovaišienė, Asta Liukaitytė, Donatas Šimukauskas
• Operatorius Feliksas Abrukauskas
• Scenarijaus autoriai: Jonas Banys, Emilis Vėlyvis
• Kompozitoriai: Marius Narbutis, Andrius Kauklys (Happyendless)
• Dailininkas: Paulius Šeškas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: