Šiandien Laimono Inio romano netikėta tema pristatymas

Gruodžio 16 d. (trečiadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) – rašytojo Laimono Inio romano „Sakmė apie Gervių tiltą“ pristatymas. Vakaras skiriamas Lietuvos etnografinių regionų metams, dalyvaus gausus būrys svečių, taip pat Panevėžio ir Trakų karaimų bendruomenių nariai.

Susitikti su skaitytojais atvyksta knygos autorius Laimonas Inis, Kauno nacionalinio dramos teatro aktorius Rimantas Štaras, knygos leidėjas Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centro generalinis direktorius Valdas Kubilius, Lietuvos universitetų moterų asociacijos (LUMA) prezidentė, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė Dalia Poškienė.

Be kitų romane „Sakmė apie Gervių tiltą“ atskleidžiamų temų – mažos karaimų tautos su Lietuva susijusi garbinga istorija. Per šimtmečius karaimai išsaugojo savo kalbą, raštą, religiją, papročius ir tapo mūsų istorijos ir kultūros dalimi, sakoma knygos anotacijoje.

Renginyje taip pat dalyvaus Panevėžio karaimų bendruomenės pirmininkas Jurijus Charčenko ir bendruomenės nariai, Trakų karaimų metraštininkai, bendruomenės nariai Romualdas Tinfavičius, Aleksandras Zajančkauskas.

Kviečiame!

Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: