Šiandien monografijos „Gamyba Panevėžyje 1940–1990 metais“ sutiktuvės

2015 m. spalio 26 d. (pirmadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) – nusipelniusio inžinieriaus, socialinių mokslų daktaro BRONIAUS KAČKAUS monografijos „Gamyba Panevėžyje 1940–1990 metais. Faktai ir veidai“ sutiktuvės. Dalyvaus knygos autorius, prof. dr. Rita Aleknaitė-Bieliauskienė, prof. dr. Antanas Kiveris, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos jaunieji atlikėjai, estrados solistas Regimantas Matulevičius.

Bronius Kačkus (g.1929) Panevėžyje praleido 34-erius metus: 10 metų cukraus fabrike (inžinierius, direktorius), o likusį laiką buvo miesto vykdomojo komiteto pirmininkas. Knygoje autorius pateikia Panevėžio miesto materialinės gamybos 1940–1990 m. apžvalgą, pateikia techninių ir ekonominių duomenų, pamini tų laikų įmonių vadovus ir kitus asmenis, supažindina su jų biografijomis. Knygoje gausu to meto nuotraukų.

„Niekas negali prieštarauti, kad 7-asis, 8-asis ir 9-asis praeito šimtmečio dešimtmečiai buvo Panevėžio klestėjimo laikotarpis. (…) Mūsų kartai teko spręsti labai atsakingus ir sudėtingus miesto vystymo uždavinius. Dauguma buvome bendraamžiai, gimę prieškariniais laikais, iškentę karo ir pokario sunkumus ir turėjome vieną tikslą – tarnauti žmonėms,“ rašo autorius. Ši knyga – tai išreikšta pagarba tiems, su kuriais dirbta, bendrauta, kartu praleisti metai, vargai ir džiaugsmai.

Renginio metu bus galima įsigyti pristatomą knygą

Laukiame!


Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: