Šiandien (spalio 11-ąją) Panevėžyje

Spalio 11-oji – Pasaulinė nutukimo diena.

Pasaulinė nutukimo federacija, bendradarbiaujanti su Pasaulio sveikatos organizacija, paskelbė spalio 11-ąją Pasauline nutukimo diena. Šios dienos tikslas – skatinti žmones stengtis užkirsti kelią ir gydyti nutukimą, raginti investuoti į gydymo paslaugas, skirtas žmonėms, turintiems nutukimo grėsmių. Žmonės, turintys antsvorio, turi ne tik sveikatos, bet ir psichologinių, emocinių problemų, dažnai patiria patyčias. Tai, kad apkūnus žmogus toks yra dėl to, kad daug valgo ir yra tingus, nesportuoja, yra mitas. Nutukimo priežasčių yra daug daugiau, todėl nutukimo gydymas yra kompleksinis. Turi padėti ir dietologas, ir psichologas, ir tam tikros srities gydytojas specialistas.

Spalio vienuoliktoji, penktadienis – 284-oji metų diena (penktoji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 81 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida.

Savivaldybė

11–18 d. meras R. Račkauskas su oficialia delegacija viešės Ramloje (Izraelis), kur bus pasirašoma Panevėžio ir Ramlos miestų bendradarbiavimo sutartis.

11 d. 8.30 val. pasitarimas dėl gyventojų užimtumo didinimo modelio.

11 d. 10 val. šeimos konferencijos metodo mokymų pristatymas.

Sporto varžybos

19 val. Krepšinio sporto salėje(Beržų g.48) – Lietuvos moterų krepšinio lygos B diviziono rungtynės Panevėžio „Naftėnas/RSSG/KKSC – Vilniaus „Svaja“

Renginiai

nuo 6.30 iki 7.30 val. Senvagėje – fizinio aktyvumo užsiėmimai Panevėžio miesto gyventojams. Organizatorius – Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

nuo 15 iki 18 val. Laisvės a. šiaurinėje dalyje – žvakučių akcija „Už organų donorus“. Organizatorius – Panevėžio krašto donorų asociacija.

16 val. apie pasaulio lietuvius ir lietuvybę diskutuoti kvies charizmatiškoji televizijos laidų vedėja Zita Kelmickaitė.

Siūlome susipažinti su kultūros renginiais Panevėžyje plačiau.

Dangaus kūnai

Saulė šiandien teka 07.37, leidžiasi 18.34. Dienos ilgumas – 10.57.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

Protingos mintys

„Mūsų slepiami jausmai yra daug galingesni už atvirai reiškiamus“ (O. de Balzakas).

Horoskopai

Astrologinė prognozė spalio 11-ajai, penktadieniui. Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: