Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-08-30

Šiandien startuoja naujasis TV3 sezonas „skirtingai nuostabūs“: ką pamatysite?

Nuo šiandien, pirmadienio, startuoja naujasis TV3 sezonas „skirtingai nuostabūs“, kuris pateiks ne tik ryškiausių naujienų, bet pakvies ir jau pamiltiems, ne vieną sezoną skaičiuojantiems projektams. Juk visi esame skirtingi ir gyvenimą, su visomis jo spalvomis, taip pat patiriame skirtingai. Tačiau sau artimą programą, o su ja kartu ir daugybę skirtingų emocijų, šiame sezone ras kiekvienas.

Naujojo sezono šūkis „skirtingai nuostabūs“ primena, kad visi esame be galo unikalūs, bet būtent tuo ir žavūs – švęskime savo unikalumą kartu!

Pradedant šia diena, nuo šiol savo darbo dienas praleiskite kitaip. Pirmadienio-penktadienio  rytai ir popietės nuo šiol bus gausios ne tik garsiausiais filmais, bet ir skirtingų stilių bei žanrų serialais. Romantiškos istorijos jūsų dėmesį patrauks pirmosios, o iškart po jų stebėkite populiarų britų serialą „Midsomerio žmogžudystės“. Čia detektyvas Barnabis pakvies kartu išnarplioti dar vieną mįslingą nusikaltimą. O po romantikos ir detektyvų ateis laikas pasijuokti – humoro mėgėjų lauks serialas „Gyvenimo išdaigos“.

Ką stebėti nuo pirmadienio iki penktadienio?

Dar  viena sezono naujiena laukia kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjų. Jau 14 sezoną skaičiuojantis serialas – pirmadieniais-ketvirtadieniais dabar bus rodomas dvigubai ilgiau – žiūrovai su „Moterys meluoja geriau“ ir visomis čia kylančiomis intrigomis kviečiami praleisti visą valandą!

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio žiūrovų laukia ir jau spėtos pamilti bei ne vieną sezoną skaičiuojančios laidos. Pirmadienio vakarą prie ekranų pritrauks aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“, kuri su Artūru Anužiu priešakyje pakvies ieškoti teisingo atsakymo į labiausiai rūpinčius klausimus. O į skaudžiausias, rezonansines istorijas antradieniais laidoje „Prieš srovę“ gilinsis Audrė Kudabienė – žinoma moteris kartu su visa komanda bandys atsakyti į tai, kas rūpi paprastiems žmonėms.

Trečiadienį kvatoti privers „Gero vakaro šou“ – šį sezoną čia apsilankys ir apie save dar negirdėtų faktų atskleis ne tik žiūrovų numylėtiniai, bet ir tie, kuriuos prakalbinti – ne visuomet paprasta. Galiausiai ketvirtadienio vakarą žiūrovų lauks „Farai“, kurie praskleis nusikalstamo gyvenimo užkulisius.

Kiekvieną darbo dieną, nuo pirmadienio iki penktadienio, žiūrovus prie ekranų pritrauks ir dar vienas „TV pagalbos“ sezonas. Kaip jau ne vieną sezoną, taip ir dabar laida pakvies jautriems pokalbiams ir istorijoms kartu su žinomais gelbėtojais, kurių pagrindinis tikslas – padėti išspręsti žmonėms iškilusias problemas, juos sutaikyti ir padėti rasti gražią pabaigą.

O penktadienio vakarą praleiskite su jau tikra tradicija tapusiu penktadienio filmu – šį sezoną žiūrovai bus kviečiami pamatyti dar daugiau naujų, visą pasaulį sužavėjusių ir savaitgalį pasitikti puikiai padėsiančių juostų.

Savaitgalis pakvies ne tik naujoms, bet ir pamiltoms laidoms

Šeštadienio rytą žiūrovai bus kviečiami išvysti naujieną – laidą vyresnio amžiaus žmonėms su Larisa Kalpokaite priešakyje „Amžius – ne riba“. Vienas iš šios laidos tikslų –  atrasti ypatingų vyresnio amžiaus asmenybių ir parodyti, kiek daug turime grynuolių, ant kurių entuziazmo, jaunatviško požiūrio ir atsidavimo savo pomėgiui laikosi vyresnio amžiaus bendruomenė.

Iškart po to pokalbiams pakvies „Virtuvės istorijos“, o kaip pagaminti gurmanišką, kokybišką ir sodriausių skonių kupiną patiekalą pamatysite laidoje „Gardu gardu“. Norintys sužinoti apie sveiką gyvenimo būdą atsakymus ras laidoje „Sveikata.lt“, o tie, kuriuos domina statybos, interjeras ir viskas, kas susiję su namais, kviečiami įsijungti „5 žvaigždučių būstą“. Galiausiai, vakare žiūrovų lauks pamiltas žaidimas „galvOK“, kuris ir šį sezoną privers kaip reikiant pasukti galvą.

Sekmadienį iš lovos pakilkite kartu su laida „La maistas“ ir charizmatiškuoju italų virtuvės šefu Gian Luca Demarco. Lietuvai neabejingas vyras mūsų šalį su visais jos skoniais atskleis tokią, kokios dar nesame nei matę, nei ragavę. Gian Luca žiūrovus supažindins su Lietuvoje randamais ūkiais – atskleis, kokią produkciją jie siūlo, papasakos, kuo ji ypatinga ir kaip įprasti skoniai, pradėjus naudoti tai, kas tikra, gali pakeisti ne tik atradimus virtuvėje, bet ir visą kasdienybę.

Netrukus po to įžymybes ar kitas be galo įdomias ir savo gyvenimo būdu ypatingas asmenybes laidoje „Pasaulis pagal moteris“ prakalbins Kristina Rimienė, o laidos „Svajonių ūkis“ ir „Svajonių sodai“ patiks visiems, kuriuos domina žemės ūkio vystymas ir sodininkystė.

Galiausiai sekmadienį vainikuos ir prie TV ekranų pritrauks mylimiausias muzikinis projektas „X faktorius“. Pasaulyje nėra dviejų tokių pačių žmonių, o dar įvairesni jie yra muzikoje. Skirtingi tembrai, ryškūs charakteriai ir pačios įvairiausios istorijos nuo rudens sezono žiūrovus džiugins prie TV ekranų ir pakvies dar vienam, kitokiam nei įprasta „X faktoriui“.

Pasitikite rudenį kartu su TV3 – juk mes visi tokie „skirtingai nuostabūs“!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: