Šiandien startuoja tarptautinis džiazo muzikos festivalis „JAZZ fontanas“

Gegužės 8-9 dienomis Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks tradicinis jau 14-asis tarptautinis džiazo muzikos festivalis „JAZZ fontanas 2015“.

Šio projekto tikslas – džiazo muzikos propagavimas, ateities perspektyvos kūrimas, ugdant jaunus, talentingus džiazo muzikantus, sudarant jiems sąlygas muzikuoti ir kurti kartu su profesionalais. Festivalis yra vienintelis Lietuvoje, apimantis tokį platų vaikų ir jaunimo džiazo muzikos spektrą tiek žanriniu, tiek geografiniu požiūriu.

Renginys vykdomas 3 etapais: vyksta 4 konkursiniai koncertai pagal amžiaus grupes, įdomiausių dalyvių koncertas džiazo klube „Randevu“ bei laureatų apdovanojimas ir didysis koncertas (Gala concert).

Projekto metu pedagogams vyksta seminaras, kurį veda džiazo muzikos atlikėjai bei kritikai. Dalyvauja ir festivalio žiuri.

Projekto autorius – kompozitorius, džiazo atlikėjas Rimantas Bagdonas. Festivalį organizuoja Panevėžio bendruomenių rūmai.

Į visus festivalio koncertus įėjimas nemokamas, išskyrus į koncertą džiazo klube „Randevu“ ir į baigiamąjį festivalio koncertą.

Programa
Gegužės 8 d.

10 val. B amžiaus grupės atlikėjų koncertas (Bendruomenių rūmuose);
16 val. C amžiaus grupės atlikėjų koncertas (Bendruomenių rūmuose);
21 val. D amžiaus grupės atlikėjų koncertas (džiazo klube „Randevou”).

Gegužės 9 d.

11 val. A amžiaus grupės atlikėjų koncertas (Bendruomenių rūmuose);
18 val. Baigiamasis laureatų koncertas ir apdovanojimai (Bendruomenių rūmuose).
 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: