Šiandien susitikimas su Lietuvos radijo žurnalistu Pauliumi Šironu

Lapkričio 18 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks susitikimas su Lietuvos radijo žurnalistu Pauliumi Šironu ir jo knygos „Laiškai Sodininkui“ pristatymas. Knygos autorius – žmogus, turintis tvirtas vertybes, jautrų santykį su gamta. Tuo galėsite įsitikinti ir Jūs.

P. Šironas daugeliui lengvai atpažįstamas – dalyvauja „Poezijos pavasario“ renginiuose, knygų pristatymuose Lietuvos bibliotekose, teatruose, bažnyčiose, veda renginius, įrašinėja radijo ir televizijos laidas. P. Širono veikla įrodo, jog norint būti visapusišku žmogumi, galima derinti racionaliąją ir jausminę puses. Kaip pats teigia, poezija padeda išreikšti kūrybiškąją pusę darbe.

Autorius pristatys savo pirmąją knygą, kurioje apžvelgiama gyvenimo kelionė, ieškant to darnaus ir kilnaus santykio su pasauliu. P. Šironas dalinsis pasakojimais ir atsakys į klausimus, leis pažinti ir pamilti jo kūrybą.

Dalyvaus knygos autorius, skaitovas, žurnalistas Paulius Šironas, knygos leidėjas, literatūrologas Vilius Gužauskis, poetė, filosofė, literatūros kritikė Ieva Rudžianskaitė, literatė Elvyra Pažemeckaitė, arfininkė Viktorija Smailytė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: