Šiaurės šalių literatūros savaitė Raguvos gimnazijoje

Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai kasmet vykdomi rudenį bibliotekose. Lapkričio 11 ir 15 dienomis Raguvos gimnazijoje vyko įvairi veikla susijusi su Šiaurės šalimis. Visą savaitę mokiniai piešė pašvaistes, gamino vėliavas bei šiaurietiškas vaišes, klausėsi E. Grygo muzikos, bibliotekoje vyko aktyvaus veiksmo diena, buvo dalyvaujama viktorinoje, rašė sveikinimus Pepei Ilgakojinei. Didžiąją skaitymų dieną vaikams buvo skaitoma ištrauka iš knygos „Pepė Ilgakojinė“ ir „ Sofijos pasaulis“. Šių metų tema „Šventės Šiaurės šalyse“.

Penktadienį, laukiamiausią 4 klasės mokinių dieną, jau ketvirtus metus iš eilės  gimnazijos bibliotekininkė Dalia Karaliūnienė kartu su pradinių klasių mokytoja Angele Kiziene organizavo smagų renginį – „Naktis bibliotekoje“. Mokinių grupė išbandė ir įveikė  daug veiklų,  susijusių su skaitymu ir knygomis. Pristatyta autorės Ingos Kanišauskės linksmų istorijų knygelė „Linksmorijos“. Gražiausiom spalvom išmarginti, mokinių pasigaminti trafaretai – sraigės papuošė gėrimams skirtus šiaudelius.

Renginyje mokiniai privalėjo  neprarasti dėmesingumo ir su prožektoriais atlikti kūrybingas literatūrines užduotis. Į svečius buvo atvykusi ir Pepė Ilgakojinė, kuri smagiai praleido laiką su mokiniais linksmindamasi ir šokdama. Audringais aplodismentais buvo sutikti ir drabužių manekenai. Dizaineriai kūrė įspūdingus drabužius iš laikraščių. Išradingai ir kūrybiškai pristatytos sentencijos apie knygas. Ketvirtokai suko galveles, dėliodami knygas pagal abėcėlę.  

Šiaurės šalių literatūros savaitė baigėsi, bet liko įspūdžiai, patirti  dalyvaujant įvairiose veiklose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: