Siaurukas kviečia susitikti turizmo parodoje ADVENTUR

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kartu su Panevėžio miesto plėtros agentūra dalyvaus savaitgalį Vilniuje vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR ir kviečia plačiau susipažinti su Siauruko siūlomomis paslaugomis bei planuojamomis naujovėmis.

„Kviečiu visus mėgstančius keliauti ir siekiančius pažintį dar neatrastą Lietuvą, užsukti į parodą ADVENTUR, kurioje mes kartu su Panevėžio plėtros agentūra pristatysime Aukštaitijos siaurojo geležinkelio naujienas. Mūsų stende galėsite plačiau sužinoti apie mūsų veiklą, šventines, edukacines, pramogines keliones ir kitas teikiamas paslaugas“, – kviečia į parodą VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Dr. Darius Liutikas.

Sausio 28–30 d. Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose vykstančioje parodoje ieškokite Panevėžio stendo, užsukite pabendrauti ir sužinoti kuo gi Panevėžys nustebins 2022 metais! Parodoje Panevėžio plėtros agentūra Panevėžį pristato per pramoninio turizmo prizmę. Kelis metus agentūros komanda kartu su kitomis miesto įstaigomis dirbo, kad turėtume ką pasiūlyti lankytojams atrandantiems iš naujo Panevėžį. Užsukus į Panevėžio stendą bus galima sužinoti karčiausias Aukštaitijos sostinės turizmo naujienas, susipažinti su miesto pramonės įmonėmis ir jų produkcija, sužinoti apie įdomiausius lankytinus objektus ir pramonines erdves, kurios virsta meno, kultūros ir turizmo traukos objektais, žaisti interaktyvų žaidimą ir gauti prizus.

ADVENTUR parodoje daug dėmesio bus skiriama per pandemijos metus suklestėjusiam vietos turizmui. Lietuvos miestų ekspozicijoms, pažintinėms ir edukacinėms kelionėms, apgyvendinimo, SPA paslaugų ir pramogų tiekėjams, o taip pat lietuviškų produktų, suvenyrų kūrėjams bei meno dirbtuvėms.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: