VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotr.

Siaurukas kviečia „Vaiduoklių traukiniu“ vykti į Helovyno miestelį

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ spalio 24 – 31 dienomis kviečia visus norinčius „Vaiduoklių traukiniu“ vykti pasisemti neišdildomų įspūdžių į  Helovyno miestelį.

„Helovyno šventei populiarėjant Lietuvoje nutarėme ir mes paskutinę spalio savaitę pakviesti visus norinčius į nepakartojamą kelionę Siauruku. Čia jūsų lauks kelionė vaiduoklių traukiniu bei nuotykiai specialiai šiai šventei įkurtame miestelyje. Tikiu, kad visi šventės dalyviai grįš namo pilni emocijų ir neišdildomų įspūdžių“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Pasak Kelionių organizavimo ir projektų valdymo skyriaus vadovės Rasos Povilavičienės pradėję kelionę „Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ stotyje, „Vaiduoklių traukiniu“ keleiviai vyks į Helovyno miestelį, kuris įkurtas šalia traukinių depo.

„Miestelyje siauruko keleivių lauks Helovyno miestelis, „pragariška“ traukinių depo aplinka, šimtai skaptuotų moliūgų, mugė bei šiurpios staigmenos“, – sakė R. Povilavičienė.

Aplankius miestelį ir įsiamžinus su Helovyno veikėjais bus galimybė į stotį grįžti „Vaiduoklių traukiniu“. Numatoma, kad kelionė „Vaiduoklių traukiniu“ vyks kiekvieną vakarą 18 val. ir truks 1.30 val.

Daugiau informacijos www.siaurukas.eu

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotr.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: