VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotraukos

Siauruke vyko lietuvių ir ukrainiečių bendrystės vakaras

Trečiadienį, balandžio 27d. 17 val. Panevėžio siauruko geležinkelio stotyje vyko VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ organizuotas lietuvių ir ukrainiečių bendrystės vakaras.

„Siaurukas yra šio krašto pasididžiavimas ir kultūros paveldo objektas. Siaurukas jungia vieną tašką su kitu. Simboliška, kaip ir šis renginys – jungiantis lietuvių ir ukrainiečių tautas. Tikiu, kad jūs jaučiate tėvynės ilgesį, bet mes norime suteikti jums svetingumą, parodyti tai, ką turime geriausio šiame krašte ir leisti patirti neužmirštamų akimirkų bendrystėje. Veža ne tik Siaurukas, bet ir bendrystė. Ačiū visiems už draugystę. Tikiuosi, kad tai nebus vienkartinis susitikimas“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Bendrystės renginio metu svečiai pasivažinėjo siauruku,  aplankė vieną didžiausių tokio tipo traukinių depo – garvežinę, išbandė geležinkeliečių transporto priemonę – rankinę dreziną, vaišinosi arbata bei prekybos centro „Vasaris“ rankų darbo saldėsiais.

Muzikinėje programoje saksofonu grojo Evaldas Laureckas, pasirodė Panevėžio Vilties progimnazijos pop grupė “Hope”, Panevėžio muzikos mokyklos liaudies instrumentų orkestras, pop choras, berniukų choras. Programoje dalyvavo ir Panevėžio lėlių vežimo teatro aktoriai iš Ukrainos.

Tai jau antrasis VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ renginys skirtas lietuvių ir ukrainiečių bendrystei. Balandžio 23 d. kelionei Siauruku į Atvelykio šventę Rekstino girioje įstaiga skyrė tris nemokamus vagonus. Šiuo draugystės žestu pasinaudojo apie 70 ukrainiečių.

Nuotaikingoje kelionėje visus šventės dalyvius lydėjo smagieji kiškiai. Miško aikštelėje vyko pramogos su smagiais personažais, margučių ridenimo varžybos, keramikos edukacija ir galimybė pajodinėti poniais bei pasimėgauti nuostabia Rekstino giria.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotraukos ir informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: