Grožis - Laisvalaikis - 2021-10-25

Sidabras, deimantai ir auksas: kuo ypatinga ši trijulė?

Nesunku pastebėti, kad papuošalai mūsų gyvenime suvaidina labai svarbų vaidmenį. Kai kam jie labai praskaidrina nuotaiką, dar kitiems – suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o kai kuriems žmonėms jie tampa  neatsiejami kuriamų įvaizdžių dalimi. Dar daugiau, visada tampa puikia idėja, kai ieškoma dovanos ir tikrai ne paslaptis, kad tokią dovaną malonu gauti visiems be šimtiems Tačiau nepaisant visų šių detalių, norisi pabrėžti iš dar vieną: kai kurios žaliavos, iš kurių yra gaminami papuošalai, pasižymi ypač puikiomis savybėmis. Ypač išskirtiniais yra laikomi sidabras, deimantai bei auksas – pasirodo, būtent ši trijulė pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Kokiomis? Kodėl verta dovanoti sidabrinius, auksinius ar papuošalus su deimantais?

Kuo ypatingas sidabras?

Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių žmonijos siekių yra būti sveikiems. Gera žinia ta, kad norint puoselėti savo sveikatą galime įvairiais būdais. Norint  tai padaryti, visai nebūtina daug laiko leisti sporto salėje – pasirodo, savo sveikatą galime gerinti ir tuomet, jei tiesiog kasdien puošimės, t.y., nešiojame sidabrinius papuošalus, kadangi būtent ši žaliava yra ypač palanki mūsų sveikatai. Taigi, verta atminti, kad būtent sidabras stiprina žmogaus imunitetą. Dar daugiau, verta akcentuoti ir tai, kad jis vertinamas kaip natūralus antibiotikas, kadangi efektingai kovoja su daugiau nei 600 rūšių virusais bei bakterijomis. Vadinasi, tie, kurie nešioja iš jo pagamintus papuošalus, smarkiai sumažina tikimybę sirgti įvairiomis ligomis. Taip pat svarbu akcentuoti, kad iš šios žaliavos pagaminti gaminiai padeda deguoniui lengviau patekti į organizmą, o nešiojami ilgą laiką, gali pagerinti ir astma sergančių žmonių būklę. Taigi, sidabrinius papuošalus verta rinktis dėl daugybės priežasčių. Na, o, jei ieškote kur jų įsigyti, tiesiog užsukite čia.

Kodėl vertėtų rinktis deimantus?

Deimantai – taip pat labai ypatingi dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, dėlto, kad tai yra tikrų tikriausias tyros, meilės bei ištikimybės simbolis. Tad, jei norite parodyti moteriai, kad ji jums – svarbiausia pasaulyje, papuošalas su deimantu yra puikus pasirinkimas. Dar daugiau, nuo seno buvo tikima, kad deimantai sužadina ir puoselėja kūrybines jėgas, todėl toks papuošalas puikiai tiks i kūrybinį darbą dirbančiam žmogui. Na, o bene labiausiai žavi tai, kad būtent deimantai gali tapti ypač patikima apsauga nuo prakeiksmų. Tikima, kad jei kas nors bandys prakeikti žmogų, kuris nešioja papuošalą su deimantu, tai tikslo pasiekti tikrai nepavyks: prakeiksmas grįš  pas tą, kuris jį ir paleido. Tad auskarai su deimantais ar bet koks kitas papuošalas su deimantu, tikrai yra puiki dovana.

Kuo nustebins auksas?

Na, ir pats metas pakalbėti apie dar vieną šios ypatingos trijulės sudedamąją dalį, tai – auksas. Jis, taip pat turi kuo mus visus nustebinti bei pamaloninti. Tarp ypatingų jo savybių, yra pastebima ta, kad būtent auksas padeda sustiprinti žmogus charakterį, suteikia jam ryžto iš ištvermės. Be to, yra tikima, kad, jei svarbią savo gyvenimo dieną, būsite pasipuošę auksiniu papuošalu, tai tik dar labiau sustiprinsite tos dienos energetiką. Ne tik dėl ypatingo tviskėjimo, bet ir pačioje žaliavoje slypinčių savybių, auksiniai gaminiai yra vertinami ir kaip puiki priemonė, siekiantiems išvengti depresijos. Na ir taip pat svarbu akcentuoti tai, kad auksas vertinamas kaip diliulis turtas ir tas turtas prideda pritraukti…. Taip, teisingai – dar daugiau turto. Tikima, kad tuos, kurie nuolat nešioja auksinius papuošalus, kur  kas dažniau aplanko finansinė sėkme. Na, o, jei ir jūsų norite įsigykite auksinių papuošalų, tiesiog užsukite į Pigu.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: