Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-08-03

Šildymo krosnelės – viryklės: kodėl verta jas pirkti?

Nors pagalvoję apie šildymo krosneles, daugelis įsivaizduoja pakankamai senoviškus įrenginius, dabar tiek šių prietaisų dizainas, tiek ir papildomos galimybės ženkliai lenkia tas, kuriomis galėjome mėgautis prieš kelis dešimtmečius. Vienas iš tokių išskirtiniu funkcionalumu žavinčių variantų yra šildymo krosnelės – viryklės: tokius įrenginius ypač populiaru rinktis sodo nameliams, tačiau juos taip pat įmanoma pritaikyti savo namuose. Jei nesate tikri, ar toks įrenginys yra būtent tai, ko ieškote Jūs, apsispręsti padės žemiau pateikiami krosnelių – viryklių privalumai.

Visapusiškas funkcionalumas                                 

Iš esmės tokie įrenginiai siūlo net tris naudingas ypatybes, kurias tikrai turėtumėte įvertinti. Pirmiausia, žinoma, yra šildoma patalpa – tikriausiai tai pagrindinė priežastis, dėl kurios ir svarstote apie tokį įrenginį. Taip pat nebereikia rūpintis maisto gaminimui skirta įranga, o žavus šių krosnelių dizainas ir svajingas rusenančios ugnies vaizdas leidžia išplėtoti unikalią aplinką.

Tikriausiai sutiksite, kad tokį visapusišką funkcionalumą gali pasiūlyti toli gražu ne kiekvienas įrenginys. Būtent dėl šių priežasčių tokios krosnelės – viryklės nepraranda savo populiarumo ir panašu, kad kol kas tikrai neketina pasitraukti iš rinkos. Greičiau priešingai: tik laiko klausimas, kada jas papildys dar daugiau naudingų  funkcijų.

Dar daugiau erdvės kulinariniams eksperimentams

Maistas, pagamintas ant ugnies, iš tiesų gali priminti tokį, kokį anksčiau ragaudavome pas savo močiutes – pradėję eksperimentuoti pastebėsite, kad įprastos viryklės Jums net nebereikia. Tačiau tai dar ne viskas: ant šio paviršiaus savo patiekalus lygiai taip pat galėsite ir pašildyti – galbūt nebereikės ir mikrobangų krosnelės.

Net ir ką tik paruoštas maistas ilgiau išliks šiltas. Pavyzdžiui, sriubai papildomo pašildymo neprireiks maždaug tris ar net keturias valandas. Iš lėto galėsite užvirinti ir kavai ar arbatai skirtą vandenį, taigi jokių trūkumų šiuo atveju tikrai neteks pastebėti – priešingai, labai tikėtina, kad toks įrenginys padovanos nemažai naujų atradimų. Ypač tuomet, jei esate iš tų, kurie iš tiesų mėgsta gaminti.

Sutaupoma vietos

Šis privalumas yra kone akivaizdžiausias, tačiau apie jį vis vien verta pakalbėti. Logiška, kad šildymo krosnelė su virykle pareikalaus kur kas mažiau vietos nei du atskiri, maisto gaminimui ir šildymui pritaikyti įrenginiai. Nors įprastos, pavyzdžiui, dujinės viryklės (jas galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje) taip pat gali būti pakankamai siauros, dvi skirtingas funkcijas atliekančių įrenginių joms atstoti tikrai nepavyks.                         

Būtent dėl šios priežasties tokios krosnelės – viryklės yra ypač dažnas pasirinkimas tuomet, kai reikia pasirūpinti patalpos šildymu, o vietos joje nėra itin daug. Be to, kai kurie jų modeliai turi ir atskiras zonas, kuriose patogiai galima susidėti malkas, taigi pavyksta išsaugoti tvarkingą aplinką – tai aktualu ne tik namuose, bet ir rečiau aplankomuose sodo nameliuose.

Mažesnės išlaidos

Sutaupyti šiuo atveju pavyksta žvelgiant iš dviejų perspektyvų. Pirmiausia, pirkimo etape: jei viryklę ir krosnelę pirktumėte atskirai, tikėtina, kad Jums prireiktų kiek didesnių investicijų. Žinoma, šis niuansas priklauso nuo konkretaus gaminio ypatybių, tačiau dažnu atveju tikrai pavyksta tai padaryti. Reikėtų paminėti ir tą faktą, jog šie prietaisai tarnauja ilgus metus, tad bet kokios investicijos netrunka atsipirkti.

Ekonomiškumu galėsite mėgautis ir naudodami šį prietaisą. Gaminant maistą, nebus reikalingas papildomas energijos šaltinis, o patalpa taip pat įšils, taigi iš karto mėgausitės dviguba nauda, kuri iš Jūsų nepareikalaus jokių papildomų išlaidų.

Universalus stilius

Šildymo krosnelė su virykle nustebins ir labai plačia stilistine įvairove – tokius įrenginius galėsite priderinti praktiškai prie bet kokio interjero. Jie gali susilieti su puoselėjama aplinka arba tapti ryškiu jos akcentu, taigi visos Jūsų vizijos galės tapti realybe. Šis aspektas aktualiausias tuomet, kai tokio įrenginio reikia namams ir vardan funkcionalumo nesinori aukoti dizaino – nusprendę rinktis krosneles, apie bet kokius prioritetų skirstymus galėsite pamiršti. Nesuklysime pasakydami, jog tai – vienas geriausių kompromisų, kuriuos šiuo metu galima atrasti rinkoje.

Susipažinus su visais šiais privalumais, nesunku įsitikinti, kad šildymo krosnelės su viryklės funkcija iš tiesų yra vertos Jūsų dėmesio – ypač tuomet, jei vertinate funkcionalumą ir ekonomiškumą. Jų įvairove taip pat neteks nusivilti – visas krosneles-virykles apžiūrėti galite spustelėję šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/remonto-ir-apdailos-prekes/sildymo-prietaisai/krosneles.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: