Šilumos siurbliai – kodėl dabar tinkamiausias metas modernizuoti turimą šildymo sistemą?

Kasmet šildymui išleidžiame tikrai nemažai pinigų. Jeigu pavyktų išlaidas sumažinti nors 10% ar 20%, sutaupyta suma tikrai jaustųsi. Na, o ką jau kalbėti apie dar labiau sumažintas išlaidas. Tačiau juk žiemą reikia šilumos, tad, rodos, kad teks susitaikyti su vis kylančiomis dujų ar kieto kuro kainomis… Pasirodo, kad nebūtinai. Jūs galite pasirinkti tvarų ir žalesnį šildymo sprendimą bei už šilumą mokėti mažiau. Šilumos siurbliai Daikin Altherma gali būti pats tinkamiausias sprendimas, kuris leis jau dabar modernizuoti šildymo sistemą ir už jį mokėti mažiau. Kodėl dabar tinkamiausias metas? Pasižiūrėkime!

Reikalavimai namų ūkiams vis kyla

Nors vartotojų nuomonė nėra universaliai vienoda, tačiau valdžia ir įstatymų leidėjai Vakarų pasaulyje – kategoriški. Visi turime mažinti iškastinio kuro vartojimą ir privalome po truputį atsisakyti dujinių bei iškastinio kuro katilų. Šilumos siurbliai oras-oras, oras-vanduo sistemos yra bene geriausia alternatyva, kuri naudoja mažai elektros energijos tam, kad pagamintų ganėtinai daug šilumos. Daikin Altherma šilumos siurbliai kai kada pasižymi net 300-400% energinio efektyvumo koeficientu.

Toks aukštas efektyvumas yra kone būtinas, jeigu norite atitikti naujai statomiems namams keliamus LR ir ES reikalavimus dėl A+ energinio naudingumo klasės. Šilumos siurbliai yra vienas iš nedaugelio sprendimų, atitinkančių kylančius reikalavimus, bet tuo pačiu siūlančių būdą ganėtinai ekonomiškai šildyti namus.

Parama vartotojams

Didelė paskata rinktis energetiškai efektyvesnius bei taupesnius ir žalesnius šildymo sprendimus ateina ir iš valstybės bei Europos Sąjungos. Nebūtinai visada, tačiau dažnai ir beveik be sustojimo galioja bent viena ar kelios paramos priemonės tiems namų ūkiams, kurie senus ir taršius šildymo sprendimus keičia į naują ir mažataršį.

Taigi, tarkime, kad namų ūkis turi seną malkinį katilą. Atėjo laikas katilą keisti ir pirkėjus sudomina monoblokas arba gruntiniai šilumos siurbliai. Jeigu jie nuspręstų keisti savo katilą būtent tokiu įrenginiu, vartotojai galėtų pretenduoti į paramą iš valstybės. Parama galėtų būti suteikiama subsidijos forma, kompensuojant dalį arba net visą katilo vertę.

Tačiau dėl paramos reikia nuolat stebėti besikeičiančią informaciją ir konsultuotis su pardavėjais. Dažnai jie net padeda užpildyti paraiškas ar visą dokumentaciją paruošia už jus.

Šilumos siurbliai Daikin Altherma – bene lengviausiai valdomas sprendimas

Daikin Altherma šilumos siurbliai yra tas sprendimas, kuris sujungia visas geriausias šilumos siurblių savybes ir pasiūlo jas nūdienos vartotojui. Kadangi nesinori, jog šildymo sprendimas būtų griozdiškas ir labai išsiskirtų iš aplinkos bei rėžtų akį, Daikin Altherma sprendimai yra ergonomiški bei modernaus dizaino.

Užimantys ganėtinai nedidelį grindų arba sienos plotą, šie šilumos siurbliai turi bene didžiausią privalumą iš visų, rinkoje esančių įrenginių. Tai „Daikin Eye“ bei išmanaus valdymo sistema. Daikin akis yra specialus indikatorius ir valdymo nustatymas, kuris rodo, koks yra įrenginio statusas. Ši sistema stebi kiekvieną siurblio parametrą ir iš karto parodo ar viskas veikia optimaliai, ar, pvz., reikia aptarnavimo bei remonto.

Na, o išmanūs valdymo sprendimai apima kontrolę per programėlę. Ją galima įdiegti telefone arba planšetėje. Ta programėlė leis keliais paspaudimais valdyti ne tik šilumos siurblį, bet ir kitą išmaniąją Daikin įrangą mikroklimato valdymui. Naudotojų atsiliepimai yra patys geriausi, todėl Altherma šilumos siurbliai iš Daikin atrodo, kaip tinkamiausias pasirinkimas, kurį galite rinkoje rasti šiuo metu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: