Organizatorių nuotr.

Silvijos Pranauskės fotografijų parodos „Pradžių pradžia“ atidarymas

Kovo 23-iąją bibliotekoje „Židinys“ įvyko Silvijos Pranauskės fotografijos darbų parodos „Pradžių pradžia“ atidarymas. Gausus būrys svečių ir draugų susirinko ne tik pasigrožėti autorės fotografijomis su įamžintais mažyliais, bet ir pasveikinti su neseniai praėjusiu jubiliejumi. Pasidžiaugti  mama atvyko ir du autorės sūnūs. Magiška renginio data rodė, kad susitikimas bus kitoks – neįprastas, netikėtas, gyvas ir išjaustas.

Šiemet suėjo dvidešimt metų nuo pirmosios Silvijos Pranauskės parodos atidarymo, todėl tądien buvo dar viena graži proga susirinkti. Autorės fotografijos spinduliuoja dieviškumą, saugumą ir meilę. Bibliotekoje „Židinys“ eksponuojamoje parodoje „Pradžių pradžia“ fotografė įamžino būsimas mamas ir mažylius. Juk vaikai – tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypseną, pripildo širdį begaline laime. Fotomenininkė pasidalino mintimis apie vaikus ir prisipažino, kad su kiekvieno sūnaus gimimu ji gaudavo vis naujas dovanas.

Raktas į kūrybingumą – tai noras bandyti, rizikuoti ir žiūrėti, kas gausis. Todėl renginio pabaigoje vyresn. bibliotekininkė Lina Kučinskienė autorei dėkojo už nepaliekančią abejingų, sukeliančią tik švelnius jausmus parodą ir linkėjo naujų idėjų, iššūkių bei kūrybiškumo. Sveikinimai taip pat pažiro ir iš svečių lūpų.

Šiltas ir jaukus atidarymas tuo nesibaigė – prasidėjo linksmoji dalis, kuri kvietė mažuosius nors trumpam tapti modeliais, o svečius – sužinoti fotografavimo paslapčių.

Dėkojame renginių edukatorei Neringai Bagdonavičienei už piešimą ant vaikų veidukų ir fotografui Stanislovui Bagdonavičiui už užfiksuotas parodos atidarymo akimirkas.

Biblioteka „Židinys“ kviečia aplankyti Silvijos Pranauskės fotografijos darbų parodą „Pradžių pradžia“ iki balandžio 14 dienos.

Lina Kučinskienė

Bibliotekos „Židinys“ vyresn. bibliotekininkė

Stanislovo Bagdonavičiaus nuotraukos

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: