Svetlanos Bolnienės nuotr.

Simona Nainė apie vyro reakciją išvydus jos įsikūnijimą: „Jonas sakė, kad nori tai atmatyti“

„Televizijos žiūrovai nežino, kad po praėjusios laidos, pasibaigus eteriui, čia vyko masiniai šokiai! „Bee Gees“ užkūrė taip nuotaikingai, taip smagiai, kad dalyviai, ir mes, neskubėjom iš studijos, ir čia tęsėsi vakarėlis!“ – apie tai, kas vyko „Muzikinės kaukės“ užkulisiuose pasibaigus laidai, pasakos komisijos narys, atlikėjas Jeronimas Milius.

Iš tiesų kiekvieną šeštadienio vakarą smagių įsikūnijimų šou pritraukia vis daugiau žiūrovų. Patys dalyviai įpusėjus projektui taip pat ruošdami įspūdingus pasirodymus neskaičiuoja nei savo darbo valandų, nei išlieto prakaito lašų.

„Jeigu atvirai, tai aš pasakysiu, kad šitas projektas mane daužo jau! Aišku, gerąja prasme, bet aš realiai kartais nesuprantu, kai atrodo, kad šitas pasirodymas pasiseks geriau, pasiseka blogiau, kai atrodo, kad pasiseks blogiau, pasiseka geriau. Viskas vartosi aukštyn kojom! Aš jaučiuosi, kaip patekus į tą tokią bangą, tada sekančią bangą, mane varto aukštyn kojom ir nebežinau, čia kas vyksta!“ – užkulisiuose savo patirtimi dalinsis Milda MAIMO, kuriai šią savaitę teks įkūnyti 2018-ųjų metų Lietuvos atstovę Eurovizijoje Ievą Zasimauskaitę.

Nelengva užduotis teko ir atlikėjai Marijai Grabštaitei, ji „Muzikinės kaukės“ scenoje taps Ironvytu. Vis dėlto po netikėto pasirodymo ją sveikins laidos vedėjai ir komisija: „Labai sunku dabar kalbėti. Tikrai nuostabus pasirodymas!“ – šypsodamasis sakys aktorius Tadas Gryn.

Nuostabos neslėps ir „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė: „Aišku, efektas, kai graži mergina virsta tobulai panašiu Ironvytu, aš nesuprantu kas čia darosi?!“

Šeštadienio vakarą laidos gerbėjų laukia ne viena staigmena – atlikėja Gabrielė Vasha taps legendiniu Freddie Mercury, o verslininkė ir nuomonės formuotoja Simona Nainė įkūnys grupės „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių.

„Simona, kokia tu talentinga!“ – vos pasibaigus pasirodymui emocingai kalbės laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

„Jonas sakė, kad nori tai atmatyti“, – apie vyro reakciją šmaikščiai atsakys Simona.

„Nieko Jonas nesupranta! Jonai, eik miegot! Simute, tu esi fantastiška!“ – pagyras žarstys Livija.

„ZIP FM“ radijo laidų vedėjas Žygimantas Gečas nepaliks abejingų tapdamas scenos dievaičiu Michaeliu Jacksonu.

Vis dėlto labiausiai komisija laukė Norberto pasirodymo, kuris įkūnijo Indijos pop muzikos pradininką Dalerį Mehndi. Ar pavyks jam pateisinti komisijos lūkesčius pamatysite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: