TV3 nuotr.

Simonas Pham – apie netikėtai prasidėjusią modelio karjerą ir išmoktas pamokas: „Turi būti stiprios valios, kad to atsisakytum“

Visame pasaulyje žinomas modelis iš Lietuvos Simonas Pham yra diplomuotas teisininkas, groja eufonija, moka keturias kalbas ir jau yra įtrauktas į seksualiausių pasaulio vyrų 100-tuką. Tačiau toks pasiekimas nestebina – juk būtent egzotiška Simono išvaizda ir charizma atvėrė jam kelius į mados pasaulį, kuriame jį vertina garsiausi dizaineriai. O šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Simonas papasakos ir apie naują savo aistrą – aktorystę.

Išvaizdus vyras neapsiriboja modelio karjera – neseniai žengė ir į kino pasaulį. Ir ne bet kaip, o gavęs pagrindinį vaidmenį filme „Tu mano deimantas“. Apie savo karjeros pradžią, kodėl iki šiol vengia vakarėlių ir juose tykančių pagundų, Chanel mados namų modelis papasakos ir laidos žiūrovams.

Prisiminęs paauglystę, Simonas pasakos niekuomet negalvojęs kada nors tapti modeliu. Jis grojo orkestre, aštuonerius metus lankė muzikos mokyklą.

Pažintis su mados pasauliu prasidėjo netikėtai – mokyklos išleistuvėse, kur jį pastebėjo fotografai. Tačiau pirmoji fotosesija Simono nesužavėjo. Nepaisant to, jam atsivėrė visas grožio pasaulis – garsiausi mados namai ir podiumai. Šiuo metu jis yra Chanel mados namų veidas, o anksčiau dirbo su Versace, Armani ir kitais žinomais prekės ženklais.

„Tai – sunki industrija. Siekti karjeros šiame kelyje yra išties sudėtinga. Merginų pasaulyje į vieną vietą ateina gal 300 moterų, į vyrų – 100. Sunkiausia pradžioje būti atmestam – juk visi pradeda jauni, o tada tau pasako, kad, galbūt, esi per didelis, numesk svorio… Tas psichologinis spaudimas iš agentų, turbūt, daugumą ir palaužia. Negali pasiekti aukštumų, nes tiesiog išeini. Galvoji, kas čia per nesąmonė?“ – apie žiaurią konkurenciją modelių pasaulyje pasakos laidoje Simonas.

Jis neslepia, kad vėliau, jau prasidėjusią karjerą, gali sužlugdyti vakarėliai, kurių mados pasaulyje yra apstu. VIP vietos, viskas nemokama, o aplink – ne tik alkoholis, bet ir kiti svaigalai.

„Turi būti stiprios valios, kad atsisakytum visų vakarėlių“, – teigs Simonas, o žiūrovams papasakojos, ką jam teko patirti, kad suprastų šią pamoką.

Lietuvis, užkariavęs podiumus, žengia į kino pasaulį

Simonas neslepia, kad jo šeima mados verslo nesupranta, tačiau palaiko ir visada laukia Lietuvoje. Gimtojoje šalyje aplinkiniai vaikiną neretai palaikydavo užsieniečiu, tačiau tai Simono netrikdo.

„Tie, kurie nežinojo, kad aš lietuvis, galvodavo, kad va, atvažiavo azijietis, gal turistas. Nustebdavo, kai imdavau kalbėti lietuviškai“, – sakys Simonas, egzotišką išvaizdą paveldėjęs iš tėvo vietnamiečio.

Lietuvoje pradėjęs modelio karjerą, čia jis nėrė ir į kino pasaulį. Simonas atliko pagrindinį vaidmenį lietuvių režisieriaus filme „Tu mano deimantas“. Simonas vaidino deimantų prekeivį Jokūbą – pirmoji patirtis kino industrijoje jį sužavėjo.

„Sunkiausia buvo filmuotis erotinėse scenose. Reikėjo būti visiškai nuogiems prieš visą komandą, o tai buvo labai sunku“, – neslėps Simonas, kuriam filmavimo metu teko susidurti ir su kitais iššūkiais.

Norintys sužinoti, kaip Simonas elgiasi su įkyriomis gerbėjomis, ar išgarsėjęs „sužvaigždėjo“ bei kokį vaidmenį svajoja sukurti, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Atskleis floristikos paslaptis

Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“, laidos vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė, atskleis daugiau floristikos komponavimo ir džiovintų gėlių paslapčių. Taip pat ji pademonstruos, kaip mažoje vazoje galima sutalpinti didelį kiekį gėlių.

Kad stiklinė vaza taptų darnia kompozicijos dalimis, floristikos dizainerė patars naudoti dvipusę lipnią juostelę, spalva derančią prie gėlių. Rubrikos žiūrovai išgirs ir daugiau itin naudingų patarimų, kuriuos pritaikę, ir patys galės sukurti nuostabią puokštę.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val., per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: