„Šimtmečio protmūšis“ – burianti iniciatyva

„Šimtmečio protmūšis“ – burianti iniciatyva

409
0
DALINTIS

Panevėžio rajone startuoja naujas projektas – „Šimtmečio protmūšis“. Taip Berniūnų, Daukniūnų ir Piniavos bendruomenės kviečia paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Trijų turų protmūšių serija skirta puoselėti Lietuvos istorinį atminimą bei skatinti žmonių bendravimą ne tik vietos bendruomenėse, bet ir visame rajone.

Trys protmūšio turai vyks sausio 14, vasario 15 ir kovo 11 dienomis. Prieš kiekvieną turą informacija bus tikslinama bendruomenių interneto puslapiuose bei facebook paskyrose.

Komandos narių skaičius – nuo 2 iki 6 asmenų. Kiekvienas dalyvis padidina komandos šansą laimėti – juk visų turimos žinios skiriasi. Pateikiami įvairių sričių klausimai, į kuriuos atsakant teks pasitelkti kūrybiškumą, logiką bei komandinį darbą.

Komandos kviečiamos nepraleisti nė vieno turo, mat paskutinio renginio metu bus sumuojami visų turų rezultatai ir įteikti bendruomenių įsteigti prizai.

Komandas galima registruoti elektroniniu paštu renginiairajone@gmail.com , nurodant komandos pavadinimą, narių skaičių ir iš kur planuojate atvykti.

Tuo pačiu elektroniniu paštu arba telefonu 8 630 67 627 galima kreiptis iškilus papildomiems klausimams. Dalyvavimas yra nemokamas.

Pirmasis protmūšis, jau ateinantį sekmadienį, sausio 14 d. 16 val. vyks gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ namuose – Kapinės g. 2, Daukniūnai, Panevėžio rajonas.

Čia kartu pradėsime ne tik turiningą laisvalaikio pramogų seriją, bet ir minėsime Lietuvos valstybei įsimintiną datą.

 

Organizacinė komanda

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.