Sintezatoriaus galimybės mokinius maloniai nustebino

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, meno vadovė Edita Jurgėlienė siekia, kad muzikos pamokos mokykloje vaikams išliktų kaip žavios ir malonios gyvenimo akimirkos, dėl kurių niekada neprarandama paslaptinga muzikos trauka. Ji skatina vaikų muzikinį aktyvumą bei kūrybingumą, plečia jų domėjimąsi muzika ir jos suvokimo galimybėmis. Jos netradicinės pamokos padeda mokiniams pamilti muziką.

Viena iš tokių netradicinių muzikos pamokų „Žemynos“ progimnazijoje vyko š. m. spalio 19 dieną. Pamoką trečiokams tema „Sintezatorius, jo galimybės“ mokytojos Editos pakviesti vedė Panevėžio muzikos mokyklos sintezatoriaus klasės mokytojai Vaclovas Sikorskis ir Virgilijus Tichanavičius su savo mokiniais. Kūrybingai, įtaigiai muzikos mokyklos mokytojai supažindino trečiokus su sintezatoriumi, jo galimybėmis, o jaunieji atlikėjai pagrojo po du kūrinius.

Sintezatoriumi išgaunama skambesių įvairovė, juo atliekamos muzikos efektai sužavėjo mokinukus. Mažieji klausytojai svečius apipylė įvairiausiais klausimais, kurie parodė, kad sintezatoriumi vaikai labai susidomėjo. Tai buvo pamoka, kuri ne tik suteikė nemažai žinių, bet ir sudarė galimybę pajusti muzikos džiaugsmą. Visada mokiniai laukia tokių netradicinių pamokų tarsi švenčių.

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
atstovė ryšiams su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: