Lietuvos naujienosVerslas

Šių metų plėtros estafetę „Lidl“ pradeda Šiauliuose

Kitą ketvirtadienį, sausio 18-ąją, prekybos tinklas „Lidl“ pradės šiųmetį plėtros etapą, pakviesdamas pirkėjus apsilankyti naujoje savo parduotuvėje Šiauliuose. Jau trečioji „Lidl“ parduotuvė šiame mieste įsikurs Pramonės g. 1A. Ji duris atvers 8 val. ryto.

Parduotuvėje planuojama sukurti iš viso apie 30 naujų darbo vietų. Atidarymo laikotarpiu naujiesiems darbuotojams padės ir kolegos iš kitų dviejų „Lidl“ parduotuvių Šiauliuose, veikiančių Tilžės g. 3 bei Tilžės g. 217.

Šiemet aktyvią parduotuvių tinklo plėtrą tęsiantis prekybos tinklas kviečia į savo gretas ir daugiau prekybos srityje norinčių dirbti šiauliečių bei kitų miestų gyventojų. Aktualiausius darbo skelbimus galima rasti bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

Šalies pirkėjai jau spėjo įvertinti „Lidl“ asortimentą. Jį sudaro apie 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialios maisto produktų ir ne maisto prekių akcijos bei riboto kiekio pasiūlymai. Asortimento pagrindą sudaro pagal griežtus kokybės reikalavimus gaminama „Lidl“ prekės ženklų produkcija iš Lietuvos ir kitų Europos šalių tiekėjų. Būtent šie prekių ženklai yra 2018-ųjų „Lidl“ reklaminės kampanijos „Visi nori geriausių iš Lietuvos ir Europos“ dėmesio centre.

Tarp sėkmingiausių tarptautinių „Lidl“ prekės ženklų – „Pilos“ pieno produktai, „Ballino“ ledai, „Pikok“ mėsos gaminiai, „Nautica“ žuvies gaminiai, „Solevita“ sultys ir nektarai, „Bellarom“ kava ir saldumynai, „Fin Carre“ šokoladai bei daug kitų.

„Lidl“ prekybos centrai projektuojami su erdvia prekybos sale, automobilių aikštele ir personalo patalpomis. Ties įėjimu į parduotuvę veikia patogi ekostotelė su taromatais, automatiniu praustuvu, talpomis popieriaus, plastiko bei kt. atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai.

Prie ekostotelės verta stabtelėti norint padaryti gerą darbą ne tik aplinkai, bet ir visuomenei. Šiuo metu

„Lidl“ kviečia visus norinčiuosius prisidėti prie paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“: grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą keliais mygtukų paspaudimais galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms.

Šiuo metu „Lidl“ prekybos tinklas valdo 31 parduotuvę, įsikūrusią Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Plungėje.

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.