Lietuvos naujienosVerslas

Šiuolaikiškos vairavimo mokyklos

Vairavimas labai palengvina kiekvieno iš mūsų kasdienį gyvenimą. Tai įgūdis, kuris gali būti panaudojamas tiek savo, tiek ir aplinkinių žmonių reikmėms. Automobiliu galima daug greičiau sutvarkyti įvairius reikalus bei atlikti kitas užduotis. Įsivaizduokite, kiek daug laiko sugaištumėte, jeigu visur reikėtų eiti pėsčiomis? Tikrai žymiai daugiau nei važiuodami automobiliu. Norint išmokti vairuoti, reikia investuoti nemažai lėšų, laiko bei turėti daug kantrybės. Jeigu norite tapti profesionaliu vairuotoju, pirmiausia reikia mokytis vairavimo mokykloje.

Vairavimo mokyklos – įstaigos, kuriose žmonės yra mokomi vairavimo teorijos bei praktikos. Pirmiausiai mokomasi eismo taisyklių bei kitų svarbių teorinių dalykų, o po kurio laiko prasideda praktiniai vairavimo užsiėmimai. Jų metu mokinys su instruktoriumi važiuoja į gatves ir dalyvauja realiame eisme. Taip pamažu žmogus įgyja vairavimo įgūdžių, realybėje pritaiko išmoktus teorinius dalykus. Galiausiai reikia išlaikyti vairavimo teorijos bei praktikos egzaminus. Jeigu visa tai padaroma sėkmingai, žmogus gauna vairuotojo pažymėjimą ir gali save vadinti pilnateisiu vairuotoju.

Skirtingų kategorijų vairavimo kursai

Vairavimo mokykloje „Autologija“ turėsite galimybę gauti skirtingų kategorijų transporto priemonių vairuotojo pažymėjimą. Pasirinkimas tikrai labai platus: mopedams ar lengviesiems keturračiams skirtas AM kategorijos vairuotojo pažymėjimas arba motociklų vairavimui reikalingas A1, A2 ar A kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Taip pat jau galime pasiūlyti naujus B1 kategorijos kursus. Šios kategorijos vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti keturrates motorines transporto priemones, kurių maksimalus greitis yra didesnis nei 45 km/h, masė be krovinio ne didesnė kaip 400 kg ir kurios didžiausioji galia ne didesnė kaip 15 kW.

Be abejo, populiariausi yra B kategorijos vairavimo kursai, kurie būtini norint gauti šios kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį galimybę vairuoti iki 3500 kg leidžiamosios masės sveriančius, ne daugiau nei aštuonias sėdimąsias vietas (be vairuotojo vietos) turinčius automobilius. Taip pat mūsų vairavimo mokykloje galite įgyti C, CE, D kategorijų vairuotojo pažymėjimus, kurių reikia norint vairuoti daugiau nei 3500 kg sveriančius automobilius (C kategorija), naudoti sunkesnes nei 750 kg tokiems automobiliams pritaikytas priekabas (CE kategorija) bei vairuoti transporto priemones, kuriose galima vežti daugiau kaip aštuonis keleivius (D kategorija). Dar viena patyrusių „Autologijos“ instruktorių teikiama paslauga – ekovairavimo bei saugaus vairavimo ekstremaliomis sąlygomis pamokos.

Moderni vairavimo mokykla

Mūsų vairavimo mokykloje teorijos mokoma moderniose klasėse su visa būtina įranga. Mokiniai naudojasi itin modernia kompiuterine mokymosi programa, kurios dėka mokymasis, žinių įsisavinimas yra kur kas efektyvesnis nei, pavyzdžiui, vien tik skaitant vairavimo mokymuisi skirtą knygelę.

Puikiai suprantame, kad pasaulis tampa vis labiau globalus, todėl mūsų paslaugomis gali naudotis ne tik lietuviai, bet ir užsienio piliečiai. Esant reikalui, mokymo kursai gali būti rengiami anglų kalba.

Tokios vairavimo mokyklos kaip „Autologija“ – geriausia, ką gali gauti būsimas vairuotojas.

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.