Skaiva Jasevičiūtė pirmą kartą prabilo apie savo mylimąjį: „Nejaugi aš gyvenčiau su nemylimu vyru?“

„Taip, aš esu senmergė, kuri miega su šunimis“, – šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK laidoje „Nuo… Iki…“ juoksis televizijos ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, prisiminusi mėgstamiausią komentarą apie save. Tačiau ši garsi moteris jau kurį laiką gyvena ne tik su savo dievinamais taksais, bet ir su mylimu vyru, su kuriuo neseniai įsikraustė į nuosavus jaukius namus.

Skaiva mylimąjį juokaudama vadina „katilo jungėju“. „Įsivaizduokit vieną moterį name, čia ir katilas kažkoks yra, ir žolė auga. Ar galvojat, kad aš žolę aš pjausiu pati?“, – pasakoja moteris ir čia pat surimtėja: „Nejaugi aš gyvenčiau su nemylimu vyru?“

Prieš keletą mėnesių Skaiva viename socialiniame tinkle savo profilyje paskelbė gana drąsų įrašą – „Ponai ir ponios! Aš – stora!“ „Nebijojau sau pripažinti, kad esu stora. Kartą, vartydama nuotraukas iš šunų parodų, akivaizdžiai pamačiau, kaip suknelės darosi vis labiau aptemptos ir lenda tai, ko anksčiau nebūdavo“, – daugelį toks moters savikritiškumas šiek tiek netgi šokiravo.

Skaiva neslepia, kad prieš didžiąsias šventes atsistojusi ant svarstyklių ir pamačiusi skaičių 80-imt, pati patyrė šoką ir kaip ji pati sako: „Man net kojas pakirto, silpna pasidarė ir tikrai ne perkeltine prasme.“ Todėl ji griežtai nutarė numesti dešimt kilogramų lieknėdama viešai, kad eilinį kartą dieta nesibaigtų vos po dviejų savaičių.

Nauji namai, mylimasis ir minus dešimt kilogramų – galbūt Skaivos Jasevičiūtės gyvenime greitai įvyks dar vienas svarbus įvykis ir ji žengs prie altoriaus? „Ką gali žinoti, gal man jau pasipiršo?“, – šypsosi moteris.

Jau šį vakarą 20.20 val. laidoje „Nuo… iki…“ atviras Skaivos Jasevčiūtės pasakojimas apie meilę, vyrus ir pasikeitusią išvaizdą.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: