AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Skelbia mokyklų edukacinių erdvių konkurso miesto lygmens nugalėtojus

Geriausiai kuriančiomis ir kūrybiškai ugdymui edukacines erdves naudojančiomis mokyklomis šiemet tapo keturios: Gamtos, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų, „Ąžuolo“ ir „Žemynos“. Jas išrinko Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Sandros Jakštienės vadovaujama komisija. Visos keturios bus pateiktos nacionalinei komisijai, kuri šalies lygmens nugalėtojas paskelbs rugsėjo mėnesį.

Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame konkurse dalyvavo 7 Panevėžio švietimo įstaigos. Jos vertintos pagal šiuos kriterijus: kaip kuriamos, ugdymui naudojamos edukacinės erdvės, vykdoma jų sklaida.

Savivaldybės komisijos geriausiomis pripažintų mokyklų edukacinės erdvės turiningos, kuriamos kartu su mokiniais, bendruomene, partneriais. Naudojami šiuolaikiški sprendimai, išskirtiniai aplinkos elementai, želdiniai estetiški, derinamos spalvos, želdinama planingai, sukurta sveikatinanti, atitinkanti higienos normas lauko ir vidaus aplinka. Tikslingai panaudojami gamtos elementai: įrengtos ekspozicijos, pažintiniai takai ir kt. priemonės.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.