Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Skelbia mokyklų edukacinių erdvių konkurso miesto lygmens nugalėtojus

Skelbia mokyklų edukacinių erdvių konkurso miesto lygmens nugalėtojus

0

Geriausiai kuriančiomis ir kūrybiškai ugdymui edukacines erdves naudojančiomis mokyklomis šiemet tapo keturios: Gamtos, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų, „Ąžuolo“ ir „Žemynos“. Jas išrinko Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Sandros Jakštienės vadovaujama komisija. Visos keturios bus pateiktos nacionalinei komisijai, kuri šalies lygmens nugalėtojas paskelbs rugsėjo mėnesį.

Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame konkurse dalyvavo 7 Panevėžio švietimo įstaigos. Jos vertintos pagal šiuos kriterijus: kaip kuriamos, ugdymui naudojamos edukacinės erdvės, vykdoma jų sklaida.

Savivaldybės komisijos geriausiomis pripažintų mokyklų edukacinės erdvės turiningos, kuriamos kartu su mokiniais, bendruomene, partneriais. Naudojami šiuolaikiški sprendimai, išskirtiniai aplinkos elementai, želdiniai estetiški, derinamos spalvos, želdinama planingai, sukurta sveikatinanti, atitinkanti higienos normas lauko ir vidaus aplinka. Tikslingai panaudojami gamtos elementai: įrengtos ekspozicijos, pažintiniai takai ir kt. priemonės.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.