AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-04

Skelbiami egzaminų rezultatai

Nacionalinis egzaminų centras skelbia keturių valstybinių egzaminų rezultatus. Šiais metais abiturientai juos išlaikė kur kas geriau nei pernai.

Būsimi studentai gali lengviau atsipūsti. Šiemet lietuvių kalbos egzaminą išlaikė beveik 90 procentų visų laikiusių abiturientų, matematikos beveik 91, geografijos 98, o biologijos beveik 96 procentai abiturientų. Aukščiausią šimto balų įvertinimą šiais metais taip pat gavo daugiau abiturientų. Nacionalinio egzaminų centro direktorės Saulės Vingelienės teigimu, šių metų egzaminų rezultatai yra geresni, nei praėjusių metų.

Geresniems rezultatams įtakos galėjo turėti ir būsimų studentų motyvacija. Kadangi privalomas yra tik lietuvių kalbos egzaminas, o kitus abiturientai renkasi pagal tai, ką nori studijuoti. Saulės Vingilienės teigimu įtakos aukštiems egzaminų balams galėjo turėti ir aiškesnės egzaminų užduotys.

Panevėžio abiturientai į paskelbtus egzaminų rezultatus reagavo skirtingai. Vieni džiaugiasi gerais savo pasiekimais, o kiti nerimavo, kad prasti egzaminų balai sukliudys įstoti į norimas aukštąsias mokyklas.
Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: